Razer Made Player Thimbles – The Verge

Razer Made Player Thimbles – The Verge

Co sprawia, że ​​gracz? Powiem Ci. To odpowiednie nastawienie, umiejętność kontrolowania i oczywiście odpowiednia technologia. Nie posuniesz się do przodu bez najlepszych, no cóż, jak to nazywasz.

Razer już wyprodukował ekrany do gierI słuchawkiI myszyI klawiaturaI tosteryI Uchwyty na kubki ChromaI krzesłaI kontrolerzyI pluszowe zwierzętaI ubranieI laptopyI Komputery stacjonarneI słuchawkiI Okulary, które są jednocześnie słuchawkamiI, szczerze mówiąc, znacznie więcej. Jeśli nadal nie otrzymujesz wyników, na które pracowałeś? Nie martw się, firma jakoś wciąż nie wie, co wymyślić, aby zmaksymalizować swój potencjał.

Profesjonaliści wiedzą, że tak wyglądają elity
Skaner

Najnowszy niezbędny sprzęt gracza to hardkorowe naparstki, które kosztują 9,99 USDDo każdego zakupu dołączone są dwa. Nazywają się „rękawami na palce do gier”, a Razer mówi, że są wykonane z „miękkiej, bardzo wrażliwej tkaniny”. Pamiętaj, że ludzie mogą zobaczyć, jak wykorzystujesz tych złych chłopców, jeśli jesteś publicznie.

Jak można się spodziewać, jest lekki i oddychający. To koszmar dla graczy, że palce robią się gorące podczas intensywnej rozgrywki, więc Razer powinien to wziąć pod uwagę.

Ale dlaczego zatrzymywać się na palcach? Jeśli jesteś prawdziwym graczem, zakryjesz też palce u stóp. Umieszczenie wszystkich liczb w rękawach do gier będzie Cię kosztować tylko 50 USD. I nie martw się, można je prać.

READ  Wykryto luki w Chrome, zaktualizuj teraz swoją przeglądarkę: Cert-In

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *