Samsung Galaxy M15 stał się oficjalny jako Galaxy A15 w przebraniu

Samsung Galaxy M15 stał się oficjalny jako Galaxy A15 w przebraniu

Choć Samsung nie ogłosił jeszcze niczego związanego z Galaxy M15, smartfon już to zrobił Notowane na stronie internetowej irackiej firmy. Na stronie telefonu znajdują się wszystkie dane techniczne, ale bez podania daty dostępności i ceny.

Nietrudno jednak zgadnąć cenę Galaxy M15, gdyż ma on niemal taką samą specyfikację jak Galaxy A15, czyli telefon, który już pojawił się na rynku.

Spodziewamy się jednak, że Galaxy M15 będzie kosztować nie więcej niż 200 dolarów. Biorąc pod uwagę, że Galaxy M15 nie obsługuje 5G, mógłby być o 200 dolarów tańszy.

Jeśli chodzi o specyfikację, jedyną istotną różnicą między Galaxy A15 i Galaxy M15 jest chipset. Ten pierwszy jest napędzany procesorem MediaTek Helio G99, a drugi wyposażony jest w nowszy procesor MediaTek Dimensity 6100+.

Kolejną różnicą jest fakt, że Galaxy M15 zasilany jest przez potężny akumulator o pojemności 6000 mAh, podczas gdy Galaxy A15 ma nieco mniejszy akumulator o pojemności 5000 mAh.

Poza tym telefony są praktycznie identyczne. W związku z tym można się spodziewać, że Galaxy M15 będzie wyposażony w ten sam 6,5-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości FHD+ i częstotliwości odświeżania 90 Hz.

Telefon wyposażono także w potrójny aparat (50 MP + 5 MP + 2 MP), 4 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD). Galaxy M15 będzie można kupić w trzech wersjach kolorystycznych: ciemnoniebieskiej, jasnoniebieskiej i szarej.

READ  Wraz z aktualizacją iOS 17 Apple może wykonać szokujący ruch, umożliwiając boczne ładowanie aplikacji na iPhone'a

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *