Elon Musk ujawnił się jako pierwszy fan Call Of Duty

Elon Musk ujawnił się jako pierwszy fan Call Of Duty

Dyrektor generalny Tesli i miliarder Elon Musk ujawnił, że jest wielkim fanem Call of Duty i gra w tę serię od pierwotnego wydania w 2003 roku.

Billionair Elon Musk Wydaje się świetne Call of Duty Jako fan, mówi, że gra w tę serię od bardzo oryginalnej gry z 2003 roku. Elon Musk, trzeci najbogatszy człowiek na świecie, jest znany ze swojej pasji do gier wideo, więc nic dziwnego, że jest jego wielkim fanem. Call of Duty Ponadto, ponieważ jest to jedna z największych franczyz na świecie.

Kilka miesięcy temu, Xbox zapytał Elona Muska Aby zbudować prawdziwą świnię, prawdopodobnie przy użyciu technologii Tesla. Chociaż dyrektor generalny nigdy nie powiedział, czy to zrobi, nie byłoby zaskoczeniem, że on też jest duży. cześć Wentylator też. Elon Musk również bardzo głośno mówił o swojej miłości do CD Projekt Red, dając mu krótki występ w Cyberpunk 2077 I możliwość umieszczenia gier firmy w nowej aktualizacji Tesli Model S. Jednak Musk strzelił również do firmy w związku z premierą długo oczekiwanej gry w grudniu zeszłego roku.

Związane z: Elon Musk grał w Cyberpunk 2077 (teraz kłusuje na dewelopera)

Elon Musk wyraził uznanie dla Call of Duty W nowym filmie, który wydaje się być stworzony przez fana lub kilku fotografów. Wideo zostało udostępnione przez popularną organizację eSports Klan FaZe, Wskazuje, że piżmo jest „prawdziwe” do grania Call of Duty Od oryginalnego tytułu w 2003 roku. Call of Duty Przygotowuję Jest to 18. główna pozycja w serii, nad którą pracuje Sledgehammer Games. Mówi się, że gra jest kontynuacją wpisu dewelopera z 2017 roku, który po raz pierwszy od tamtej pory sprowadził fanów z powrotem do II wojny światowej. Świat jest w stanie wojny W 2008.

READ  Sprzedaż konsol i komputerów PC w Europie spadła o 7,1% w porównaniu z 2021 r

Elon Musk nie wspomniał, który z nich był jego ulubionym w serii, ale biorąc pod uwagę jego ekstremalną fascynację kosmosem, wygląda na to, że mógł trochę polubić tytuł Infinity Ward z 2016 roku. Call of Duty: Infinite Warfare. Gra była bardzo dużym odejściem od reszty serii, która w ostatnich kilku wpisach zmierzała w kierunku przyszłych ustawień. Jednak podróż w kosmos doprowadziła do dużych zmian, takich jak latanie samolotami kosmicznymi, odkrywanie nowych planet, walka z zerową grawitacją i nie tylko. Chociaż kampania została dobrze przyjęta, reszta gry nie wypadła dobrze u fanów.

Jednak dwa z Twórcze moce stojące za CoD: Infinite Warfare Wychodzić Infinity Ward na początku tego tygodnia, więc wydaje się mało prawdopodobne, aby seria powróciła w kosmos w najbliższym czasie, zwłaszcza że fani zakochali się w ostatniej grze. Nowoczesna Wojna. Niezależnie od tego, w jakim kierunku podąży seria gier, okaże się, jak będzie ewoluować uznanie Elona Muska dla serii FPS.

Następna: Call of Duty potwierdza plotki Rambo zwiastunem

Źródło: Klan FaZe

Minecraft Village z Pop It

W Minecrafta można zagrać w jednym z programów Bop-It, żądnego przygód gracza


O autorze

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *