Samsung twierdzi, że w 2021 roku sprzedał prawie 10 milionów składanych telefonów

Zaledwie dwa tygodnie przed kolejną wizytą Rozpakowane wydarzenieSamsung ma otwarty Sprzedali „prawie 10 milionów składanych smartfonów” na całym świecie. W poście w newsroomie Samsunga, prezes Mobile Experience (MX) Business, dr TM Roh, powiedział, że jest to 300-procentowy wzrost w stosunku do 2020 roku i że spodziewa się kontynuacji tego, co nazywa „szybkim wzrostem”. Większość składanych klientów, najwyraźniej 70 procent z nich, wybrała Flipa w kształcie muszli. Nic w tym dziwnego: Samsung już wcześniej to przyznał twarz 3 Zmotywuj więcej osób zmieniać marki bardziej niż ich flagowe urządzenia.

Roh twierdzi, że 10 milionów sztuk Samsunga wysłanych w zeszłym roku jest znacznie więcej niż dane o dostawach opublikowane wcześniej przez IDC. w Raport Według danych International Data Corporation w lutym, „światowe dostawy składanych telefonów, łącznie ze składanymi i składanymi obudowami, osiągnęły w 2021 r. łącznie 7,1 mln sztuk”. Niezależnie od tego, która liczba jest prawidłowa, dział MX firmy Samsung odnotował w zeszłym roku wzrost przychodów, głównie dzięki wysokiej sprzedaży składanych urządzeń i najnowszych urządzeń Galaxy S.

Oprócz przedstawienia aktualizacji na temat wydajności urządzeń Samsunga, Roh potwierdził również, że firma zaprezentuje kolejne modele Flip and Fold na nadchodzącym wydarzeniu Unpacked. Powiedział również, że Samsung poczynił postępy, aby poprawić wrażenia użytkowników z nadchodzącymi urządzeniami:

„Cieszę się, że ludzie odkrywają nowe sposoby robienia więcej rzeczy, które kochają dzięki nowemu składanemu urządzeniu… W nadchodzącym wydaniu Unpacked 10 sierpnia zauważysz, że wpływ naszych innowacji nie zależy tylko od tego, co technologia może do. Chodzi o to, co możesz zrobić. Po raz kolejny zainspirowaliśmy się najważniejszym źródłem – użytkownikami Galaxy – aby przekraczać granice tego, co jest możliwe. Nie mogę się doczekać, aby pokazać Wam możliwości nowego Samsunga Galaxy Fold to doskonałe narzędzie do produktywności i wyrażania siebie.”

Następne wydarzenie Samsung Unpacked odbędzie się 10 sierpnia o godzinie 9:00 ET. Dołącz do nas na naszej stronie Kanał Youtube Aby dopracować naszą relację, która zaczyna się około 8:40 rano.

READ  Twierdzi się, że God of War Ragnarök zostanie wydany w listopadzie

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top