Seria iQOO 9 w Indiach została wprowadzona na rynek w styczniu 2022 r., Zobacz specyfikacje

Data premiery serii iQOO 9 w Indiach została przedstawiona wraz z kilkoma innymi ważnymi informacjami online. Fani iQOO w Indiach z niecierpliwością oczekują premiery serii iQOO 8 w tym kraju. Jednak na ulicy krąży plotka, że ​​chińska marka smartfonów już przygotowuje się do premiery serii iQOO 9 w Indiach. W zeszłym miesiącu osiągnąłem iQOO 9 Baza danych IMEI Nosi numer modelu V2171A.

Pojawienie się smartfona iQOO 9 w bazie danych IMEI wskazuje, że telefon wkrótce pojawi się w Indiach. Seria iQOO 8 ma dwa warianty, w tym iQOO 8 Standard i iQOO 8 Pro. Jak wspomniano, seria flagowych smartfonów iQOO 8 jeszcze nie stała się oficjalna w Indiach. Teraz nowy raport GizNext rzucił światło na datę premiery w Indiach następcy iQOO 8. Warto w tym miejscu wspomnieć, że iQOO nie ujawniło jeszcze oficjalnie szczegółów.

Data premiery serii iQOO 9 w Indiach

Źródła branżowe potwierdzone Jezu Datę premiery smartfonów z serii iQOO 9 w Indiach ustalono na styczeń 2022 r. Ponadto w serii pojawią się dwa modele, w tym iQOO 9 i iQOO 9 Legend. Poprzednie doniesienia twierdzą, że iQOO zaprezentuje serię smartfonów iQOO 8 w tym kraju jeszcze w tym miesiącu. Jednak powyższa seria jest już dostępna w Chinach. Chociaż nadchodzące smartfony z serii iQOO 8 i 9 nadal krążą po młynie plotek, chiński producent smartfonów zachował ważne informacje na temat długo oczekiwanej serii.

Specyfikacje i funkcje (oczekiwane)

Chociaż nie ma oficjalnego potwierdzenia, szczegóły dotyczące specyfikacji smartfonów z serii iQOO 9 pojawiły się już w Internecie. Domniemana seria iQOO 9 będzie miała pod maską flagowy procesor Qualcomm Snapdragon 898. Co więcej, iQOO 9 Legend prawdopodobnie będzie miał zakrzywiony wyświetlacz AMOLED, który oferuje wysoką częstotliwość odświeżania 120 Hz. Inne szczegóły dotyczące nadchodzącej serii są wciąż nieliczne. Więcej informacji o serii, takich jak pojemność baterii, rozmiar ekranu i konfiguracja aparatu, wciąż pozostaje tajemnicą. Jednak prawdopodobnie pojawi się, gdy urządzenia przejdą przez różne ośrodki certyfikacji w ciągu najbliższych kilku dni.

READ  Zwycięzcy i przegrani w 2022: Honor

iQOO 8

iQOO 8 Legend to smartfon o zmienionej nazwie iQOO 8. Jest wyposażony w wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,56 cala, który oferuje rozdzielczość FHD + i zmienną częstotliwość odświeżania 120 Hz z obsługą 10-bitowych kolorów. Co więcej, telefon będzie miał pod maską Snapdragon 888 SoC. Mówi się, że jest dostarczany z 12 GB pamięci RAM LPDDR5 i będzie oferować 256 GB pamięci UFS 3.1 na pokładzie. IQOO 8 Legend otrzyma swoje soki z akumulatora 4350 mAh, który obsługuje szybkie ładowanie 120 W. Ponadto system operacyjny Android 11 będzie działał z systemem OriginOS.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *