Sim Management Sim „Dobra firma” pojawi się na PC w przyszłym miesiącu

wydawca nieregularne przedsiębiorstwo Zapowiedź gry symulacyjnej zarządzania fabryką dobre towarzystwo Zostanie wydany 21 czerwca za PC.

Od dewelopera Chasing Carrots dogłębna gra o zarządzaniu polega na stworzeniu wiodącej firmy technologicznej, która pozostawi wczesny dostęp do pełnej wersji w przyszłym miesiącu.

Wersja 1.0 przyniesie wiele ulepszeń, w tym tryb kooperacyjny dla maksymalnie czterech graczy, pełną kampanię z dwiema nowymi misjami, nowe produkty i typy jednostek, przerobione i zbalansowane poziomy i wiele więcej.

Poniżej możesz sprawdzić demo gry:

w dobre towarzystwoGracze zostaną stworzeni do budowania własnego biznesu od niestabilnego start-upu po najlepszą firmę technologiczną w kraju. „Dotarcie tam nie będzie łatwe – przedsiębiorcy będą musieli znać się na zarządzaniu personelem, optymalizacji łańcuchów dostaw i znajdowaniu nowych sposobów na utrzymanie przepływu środków pieniężnych” – czytamy w podsumowaniu.

Zainspirowana duchem Doliny Krzemowej, gra zawiera złożony mechanizm pętli produkcyjnej, który pozwala graczom rozbudowywać nowe budynki, poprawiając wydajność dzięki zarządzaniu obszarem, polityce pracy i w pełni zautomatyzowanym maszynom. Gracze będą również mogli projektować nowe produkty technologiczne i osiągać zyski, jeszcze bardziej rozszerzając swoją działalność.

Misje rankingowe i wymagające poziomy nagród będą również dostępne w trybie kampanii, który opowiada historię lokalnego biznesmena zdeterminowanego, aby uratować gospodarkę swojego rodzinnego miasta. Dostępny jest również tryb Freeplay, który pozwoli graczom „utorować sobie drogę”.

dobre towarzystwo Będzie dostępny pod adresem Sklep z grami epickimiI parowyI Gog za 19,99 GBP.

w innych wiadomościach, Tytuł otwartego świata piaskownicy Chia Do 2023. Deweloper Awaceb Niedawno ogłosił tę wiadomość, mówiąc: „Ten dodatkowy czas pozwoli nam udoskonalić każdy aspekt gry i uwzględnić każdy najmniejszy szczegół, o którym wiemy, że to zrobi Chia Naprawdę wyjątkowe przeżycie”.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top