Składany telefon Google został podobno ponownie opóźniony

Pomimo długich plotek Pixel Watch wreszcie się pojawiłNadal nic nie wskazuje na tajemniczy składany telefon od Google – i prawdopodobnie nie zobaczymy go przez kolejny rok. Dla mnie Raporty z koreańskiego portalu branżowego Elektryczność i analityk łańcucha dostaw Ross Young (przez Centrum Androida), premiera składanego telefonu od Google została opóźniona do następnej wiosny.

był google? Urządzenie pierwotnie miało zostać zaprezentowane w 2021 r.ale ta prognoza została przesunięta na ostatni kwartał 2022 roku. To ostatnie opóźnienie może wyjaśniać, dlaczego nie widzimy urządzenia w Google I/O na początku tego miesiąca wraz z krótką złośliwością dla Futurystyczny tablet Pixel.

Podobno źródła zaznajomione z sytuacją poinformowały Elektryczność Data premiery telefonu została przesunięta tylko dlatego, że jeszcze nie wygasła. Young poparł te twierdzenia w tweecie, zauważając, że słyszał „z wielu źródeł w łańcuchu dostaw, że uruchomienie składanego przez Google zostało opóźnione do następnej wiosny”, ale nie powiedział, dlaczego.

Poprzednie przecieki Wskazuje, że Google jest w trakcie testowania dwóch projektów urządzenia, Nazywają się „Paszport” i „Jumbojack” wewnętrznie. Podczas gdy „Jumbojack” jest złożony poziomo jak współrzędne Samsung Galaxy Z składany„Paszport” jest składany pionowo jak teczka Samsung Galaxy Z klapką. Jak wspomniano wcześniej ElektrycznośćSkładane urządzenie może być wyposażone w ekrany Samsunga, z kontrastem Passport z ekranem o przekątnej 7,57 cala wewnątrz i 5,78-calowym na zewnątrz.

Teraz, gdy Google koncentruje się na uruchomieniu Długo oczekiwany zegarek Pixel I Piksel 7Wydaje się jednak mało prawdopodobne, że Google zdecyduje się ujawnić składany telefon podczas imprezy Pixel tej jesieni.

READ  Fall Guys Crown Clash Challenges: Jak odblokować nagrody Free Fall Guys, Fortnite i Rocket League

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top