Skrzydełka z Kurczaka i Bukiet: Ross Taylor kłania się stylowo przed testem krykieta

Ross Taylor potrzebował tylko trzech ładunków, aby przejąć Gateway i zakończyć swoją znakomitą karierę pilota niezapomnianą nutą.

Martin Hunter/Photosport

Ross Taylor potrzebował tylko trzech ładunków, aby przejąć Gateway i zakończyć swoją znakomitą karierę pilota niezapomnianą nutą.

Starszy Rosjanin Taylor, odchodzący z Czarnych Taksówek, wyobrażał sobie, jaki byłby jego ostatni test, ale nie przewidział małej bramki, aby wygrać mecz.

Czołowy strzelec Nowej Zelandii (7683) zakończył swoją znakomitą karierę w czerwonej piłce, która rozpoczęła się w 2007 roku, w najdziwniejszy możliwy sposób – z małą bramą.

Legenda złapała dopiero trzecią furtkę w swojej karierze testowej, rzucając kręgle poza spin, Jak Nowa Zelandia pokonała Bangladesz przez rundę i 117 strzałów na Hagley Oval we wtorek w przyćmionym świetle.

„Nie wierzę w bajki, ale to dzięki słabemu oświetleniu tłumu Canterbury naprawdę musiałem usiąść” – powiedział Taylor w środę.

Czytaj więcej:
* Ross Taylor zakończył karierę demo z fantazją, gdy Black Cups pokonało Bangladesz
* Tom Latham double ton, fala furtek sprawia, że ​​Black Caps odpowiada za drugi test
* Połącz cztery z Gwardią Honorową Hagley dla legendy Black Cabs Rossa Taylora

„Nie wiem czy [captain] Tomek [Latham] Chciałeś, żebym upadł, po prostu zdjąłem kapelusz. Myśleć [seamer] Tim Southee miał zamiar zakręcić misą na drugim końcu, więc byłby to fajny moment, gdybym nie dostał furtki”.

Taylor i jego koledzy z drużyny Black Caps, kierownictwo, rodzina i przyjaciele świętowali koniec jego udekorowanej, eksperymentalnej kariery, obgryzając Kentucky Fried Chicken, jego ulubioną potrawę, w szatni Hagley we wtorek wieczorem.

Spark Sport

Czarne Puchary radują się, gdy Ross Taylor zajmuje małą bramkę w swojej ostatniej rundzie testowej krykieta.

Był zbyt zajęty rozmową z ludźmi i wspomnieniami, był w stanie dosięgnąć tylko dwóch skrzydełek z kurczaka, ale jego koledzy z drużyny to nadrobili.

„Myślę, że chłopcy zjedli o wiele więcej niż ja.

READ  Wiadomości o zespole Późny post Jake Clifford Sprawy osobiste; Knights vs Cowboys, kontuzje, aktualizacje
Ross Taylor zostaje zaatakowany przez swoich kolegów z Nowej Zelandii po ukończeniu testu przeciwko Bangladeszowi przy użyciu rzadkiej małej bramy.

Martin Hunter/Photosport

Ross Taylor zostaje zaatakowany przez swoich kolegów z Nowej Zelandii po ukończeniu testu przeciwko Bangladeszowi przy użyciu rzadkiej małej bramy.

„Było trochę [chicken] Został skonsumowany przez naszego trenera [Chris Donaldson]. To był fajny moment i był niesamowity”.

Publiczność Hagley była szczera, gdy zbliżał się test z okrzykiem „Chcemy Rossa”, a Latham podał mu piłkę na końcu. Sędziowie Chris Javani i Wayne Knights również odegrali swoją rolę, twierdząc, że prędkość nie może być wykorzystana z powodu słabego oświetlenia.

Pod koniec dopasowania Taylor wspiął się na fold kręgle i wygrał z bramkarzem Bangladeszu Abadutem Hussainem, aby przekazać go Lathamowi w środku bramki, aby zakończyć mecz i zremisować serię z remisem 1-1.

Taylor rzucił 99 piłkami w testowym krykiecie i zdobył 2-4 w remisie testowym przeciwko Indiom w Ahmedabad w 2010 roku.

Ukończył ze średnią testu w kręgle wynoszącą 16 – niższą niż niektóre z najlepszych gier, w tym Shane Warren (25,41) i Nowozelandczyk Sir Richard Hadley (22,29) – nie oznacza to, że czuł się godny bycia wymienianym w tej prestiżowej firmie.

Ross Taylor i jego dzieci Mackenzie, Jonty i Adelaide śmieją się po swoim 112. i ostatnim teście dla Nowej Zelandii.

Martin Hunter/Photosport

Ross Taylor i jego dzieci Mackenzie, Jonty i Adelaide śmieją się po swoim 112. i ostatnim teście dla Nowej Zelandii.

„Nie ma braku szacunku, po prostu wyobraź sobie, jak chodzisz i to widzisz, a to po prostu wydaje się dość szokujące, aby być sprawiedliwym… wiosła [Hadlee] Warney, nie sądzę, żeby to było uczciwe porównanie.

„Byłoby tak fajnie, gdybym nie opuścił piłki [to finish the match]. Tłum dawał to [Latham]. Większość Kantabryjczyków jest bardzo uparta i nie kłania się tamtejszym tłumom”.

Taylor trzymał piłkę i zabrał furtkę ze swoim synem Jontym, rzucając nią i bawiąc się nią w pokoju hotelowym w środę rano.

Chociaż kariera pilota Taylora może się skończyć, nie jest to ostatni raz, kiedy będzie reprezentował Nową Zelandię, ponieważ pojawił się w ODI przeciwko Australii i Holandii.

Jego ostatni występ zaplanowano na 4 kwietnia przeciwko Holandii w Hamilton Park Seddon, mieście, w którym przebywa wraz z rodziną.

Ross Taylor biegnie w trudnych warunkach na Hagley Oval pod koniec trzeciego dnia przeciwko Bangladeszowi.

Kai Schwerer / Getty Images

Ross Taylor biegnie w trudnych warunkach na Hagley Oval pod koniec trzeciego dnia przeciwko Bangladeszowi.

Ponieważ mecze Nowej Zelandii wciąż trwają, było to intrygujące uczucie dla Taylora, kiedy po raz ostatni zszedł z boiska w teście.

„Powiedziałem to mamie i tacie i [wife] Wiktoria. To trochę dziwne, że nie zagram ponownie meczu testowego. Jestem pewien, że pod koniec lata prawdopodobnie będzie trochę więcej świtu.

„Rozmawiałem z trenerem kręgli z Bangladeszu [and former Sri Lankan standout] Ranjana Hirath powiedział, że zajęło mu dwa lata, aby myśleć o swojej karierze i tęsknić za nią.

Taylor może rywalizować o kapitana nowozelandzkiego zespołu ODI w Australii, począwszy od 30 stycznia w Perth, a zespół testowy pozostanie w tyle, aby przygotować się do dwumeczu przeciwko RPA w lutym.

Nie skontaktowano się z nim jeszcze ani nie wymyślono pomysłu, ale byłby to dla niego szczególny sposób na zakończenie jego ulubionego formatu.

„Zrobię to, co najlepsze dla zespołu. Musimy tylko poczekać i zobaczyć” – powiedział.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top