Skype jest ponownie projektowany z nowymi motywami i funkcjami

Skype został przeprojektowany bardziej w ciągu ostatnich pięciu lat niż gorąca kolacja, ale Microsoft nadal chce spróbować ponownie ulepszyć. producent oprogramowania jest dokuczanie planów Dla „ulepszonego, szybszego, niezawodnego, ultranowoczesnego Skype’a”. Microsoft twierdzi, że słucha opinii i w ciągu najbliższych kilku miesięcy zacznie wprowadzać zmiany w celu aktualizacji Skype’a.

Najważniejsza część Skype’a, czyli to, co Microsoft nazywa etapem dzwonienia, cieszy się największą uwagą. Siatka wyświetlana podczas połączeń wkrótce będzie obejmować wszystkie osoby biorące udział w rozmowie, niezależnie od tego, czy mają włączone wideo, czy nie. Dzięki temu wszyscy uczestnicy są obok siebie, w tym Twój film, w głównym interfejsie.

Nowy interfejs rozmów w Skype.
Zdjęcie: Microsoft

Microsoft dodaje również nowe motywy i układy do tego widoku i oferuje kilka bardzo potrzebnych dostosowań głównego interfejsu komunikacyjnego Skype’a. Będziesz mógł wybierać między widokiem prelegenta, widokiem siatki, dużą galerią, zestawieniem, a nawet widokiem zawartości — z opcjami wyświetlania tylko osób z obsługą wideo.

Wkrótce będą dostępne nowe kolorowe motywy Skype, z gradientami przycisków, ulepszonym panelem bocznym dla urządzeń mobilnych i ikonami Fluent Design w aplikacjach. Użytkownicy Skype bez awatarów również otrzymają kolorowe gradienty, aby ułatwić rozróżnianie czatów.

Nowe kolorowe motywy Skype.
Zdjęcie: Microsoft

Jednak nie chodzi tylko o zmiany projektowe. „Chociaż uwielbiamy zmiany projektowe, wiedzieliśmy, że to za mało” — przyznaje zespół Skype W poście na blogu szczegółowo opisującym zmiany. „Musieliśmy skupić się na wydajności, aby doświadczenie było przyjemne”. Microsoft twierdzi, że zwiększa wydajność wersji Androida o ponad 2000 procent w „kluczowych scenariuszach” i 30 procent w wersjach Skype’a na komputery stacjonarne.

Firma Microsoft zobowiązuje się również do obsługi wszystkich przeglądarek z przyszłymi zmianami Skype’a. „Uważamy, że korzystanie ze Skype’a powinno być płynne, dostępne i niezawodne niezależnie od używanej przeglądarki lub urządzenia, dlatego dodajemy obsługę wszystkich przeglądarek” — mówi zespół Skype. „Chcemy mieć pewność, że bez względu na to, z jakiego urządzenia, platformy lub przeglądarki korzystasz, Skype zawsze zapewni Ci wspaniałe wrażenia”.

Skype na telefon komórkowy również został ulepszony.
Zdjęcie: Microsoft

Niektóre z tych ulepszeń już działają, a inne zostaną wprowadzone w nadchodzących miesiącach. Niestandardowe dźwięki powiadomień są częścią natychmiastowych nowych funkcji, a nowa funkcja TwinCam, która pozwala dodać kamerę telefonu do połączenia, wydaje się być dostępna później.

Microsoft zdecydowanie skupia się na szerokiej gamie ulepszeń Skype’a. To najnowsze przeprojektowanie Skype’a, odkąd Microsoft zaczął ulepszać rzeczy Początkowo w 2014 roku, śledzony przez Projekt w stylu Snapchata w 2017 roku, w przeciwnym razie Przeprojektowanie w 2018 roku To zabiło drastyczne zmiany podobne do Snapchata i wiele Zmiany na pulpicie i aplikacje mobilne od tego czasu.

Zaskakujące jest kolejne przeprojektowanie, choć skromne. Firma Microsoft wskazała przesunięcie uwagi na Microsoft Teams w ciągu ostatniego roku, próbując: Przyciągnij konsumentów do Teams. Microsoft zmaga się ze Skype’em Utwórz natychmiastowy zoom Na początku epidemii w zeszłym roku firma próbowała: Korzystaj z aplikacji Teams i bezpłatnych rozmów wideo przez cały dzień W odpowiedzi na Zoom dla konsumentów.

READ  Jak ukończyć poszukiwanie skarbów Szmaragdowej Czaszki w Far Cry 6?

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top