Sony „wzmacnia” PlayStation Now, starając się dotrzeć do miliarda ludzi

Sony „wzmacnia” PlayStation Now, starając się dotrzeć do miliarda ludzi

za Dzisiejsze spotkanie dotyczące strategii firmy Przychodzi, jak niektórzy proszą Czy Sony będzie w stanie wprowadzać innowacje tak jak wcześniejFirma odpowiedziała, że ​​„wypełni świat pasją (lub kando) dzięki sile kreatywności i technologii”.

To słowa CEO, prezesa i prezesa Kenichiro Yoshidy, gdy firma przedstawiła swoje plany inwestorom, opisując ruchy, takie jak niedawne umowy telewizyjne z Disneyem i Netflixem, a także niedobór PS5. Teraz celem firmy jest zwiększenie społeczności bezpośrednio połączonej z Sony za pośrednictwem urządzeń lub rozrywki ze 160 milionów do 1 miliarda.

Jeśli chodzi o wymagany kontroler, nie ma wielkiego zaskoczenia. Sony sprzedaje wszystkie PS5, jakie może wyprodukować, i pomimo braku komponentów półprzewodnikowych spodziewa się, że sprzedaż w tym roku przekroczy 14,8 miliona PS4 sprzedanych w roku następującym po premierze tej konsoli.

Jedną rzeczą do obejrzenia są ambicje Sony dotyczące subskrypcji i gier w chmurze. Zauważając umowę z Nowe studio deweloperskie dla Jade Raymond Haven, Firma podała, że ​​chce zwiększyć zaangażowanie w PlayStation Network, ponieważ jest to największa platforma bezpośrednia dla konsumentów. Nie wchodząc w szczegóły, w komunikacie mówi się, że zrobi to „poprzez wzmocnienie usługi PlayStation Now w zakresie strumieniowego przesyłania gier w chmurze, a Sony zamierza nadal inwestować w zewnętrzne studia lub współpracować z nimi, a także inwestować w własne studia, aby ulepszyć swoją ofertę oprogramowania ”.

Dick Execs ujrzeć Pod względem odpowiedzi na Xbox Game Pass wygląda na to, że w przyszłości zobaczymy więcej. PS teraz Niedawno ulepszył swoją rozdzielczość transmisji z 720p do 1080p, I nie zaszkodzi mieć więcej promocji (lub może jakieś ekskluzywne treści) w sklepie. W ogłoszeniu Sony oświadczyło, że wyda 20 miliardów jenów (około 184 miliony dolarów) „na zwiększenie kosztów rozwoju, personelu i innych kosztów w naszych wewnętrznych studiach”.

A to nie wszystko – jak słyszeliśmy, unowocześniony system PS VR jest w drodze, a Sony powiedział inwestorom, że „Sony AI i SIE współpracują, aby opracować technologie AI, które mogą uczynić gry bogatszymi i przyjemniejszymi.

READ  Oszałamiająca cena Apple iPhone 15 Ultra mówi, że model 1 TB może kosztować nawet 1799 USD

Wszystkie produkty rekomendowane przez Engadget są starannie dobierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *