Sony zapowiada kontroler DualSense do konsoli PlayStation 5 w kosmicznej czerwieni i północnej czerni – nowości technologiczne, Firstpost

Sony to ma Zapowiedział swój bezprzewodowy kontroler DualSense PlayStation5 zostanie wydane w dwóch nowych wariantach kolorystycznych. Dostępne opcje kolorów to Midnight Black i Cosmic Red. Bezprzewodowy kontroler DualSense został wprowadzony na rynek w zeszłym roku wraz z PS5 w kombinacji czerni i bieli, która była jedyną dostępną opcją kolorystyczną. Jednak dzięki dwóm nowym kolorom Sony chce dać użytkownikom więcej preferencji kolorystycznych dla konsoli PS5.

Nowe warianty kolorystyczne dla kontrolerów DualSense. Zdjęcie: PlayStation

Firma może rozpocząć sprzedaż swojej konsoli w nowych kolorach na rynkach międzynarodowych w przyszłym miesiącu. Dokładna data różni się w zależności od lokalizacji, dlatego klienci powinni sprawdzić dostępność u lokalnych sprzedawców.

Kontroler DualSense dokonał kilku świeżych i „pierwszych” zmian. Jest wyposażony we wbudowany mikrofon i jest pierwszym na konsole PS. Obsługuje nowe gesty i efekty dźwiękowe oraz zawiera port USB-C, nowe sterowniki adaptacyjne i nie tylko. Dudnienie na konsoli zostało zastąpione dotykowym sprzężeniem zwrotnym.

https://www.playstation.com/en-in/accessories/dualsense-wireless-controller/

READ  Call of Duty blokuje 350000 kont w grach takich jak Warzone

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top