Sony zapowiada kontroler DualSense do konsoli PlayStation 5 w kosmicznej czerwieni i północnej czerni – nowości technologiczne, Firstpost

Sony to ma Zapowiedział swój bezprzewodowy kontroler DualSense PlayStation5 zostanie wydane w dwóch nowych wariantach kolorystycznych. Dostępne opcje kolorów to Midnight Black i Cosmic Red. Bezprzewodowy kontroler DualSense został wprowadzony na rynek w zeszłym roku wraz z PS5 w kombinacji czerni i bieli, która była jedyną dostępną opcją kolorystyczną. Jednak dzięki dwóm nowym kolorom Sony chce dać użytkownikom więcej preferencji kolorystycznych dla konsoli PS5.

Nowe warianty kolorystyczne dla kontrolerów DualSense. Zdjęcie: PlayStation

Firma może rozpocząć sprzedaż swojej konsoli w nowych kolorach na rynkach międzynarodowych w przyszłym miesiącu. Dokładna data różni się w zależności od lokalizacji, dlatego klienci powinni sprawdzić dostępność u lokalnych sprzedawców.

Kontroler DualSense dokonał kilku świeżych i „pierwszych” zmian. Jest wyposażony we wbudowany mikrofon i jest pierwszym na konsole PS. Obsługuje nowe gesty i efekty dźwiękowe oraz zawiera port USB-C, nowe sterowniki adaptacyjne i nie tylko. Dudnienie na konsoli zostało zastąpione dotykowym sprzężeniem zwrotnym.

https://www.playstation.com/en-in/accessories/dualsense-wireless-controller/

READ  Apple iPhone 15, przegrzanie iPhone'a 15 Wyłącznie: recenzje Apple

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *