Soundcore przedstawia nowe słuchawki otwarte C30i dla sportowców

Soundcore przedstawia nowe słuchawki otwarte C30i dla sportowców

Marka dźwięku Soundcore firmy Anker Innovations dołączyła do paniki w kierunku słuchawek nausznych preferowanych przez sportowców i osoby, które nie mogą znieść włożenia czegokolwiek do kanału słuchowego.

Nowe Soundcore C30i to nowa generacja otwartych słuchawek dousznych marki, które można przymocować do chrząstki ucha użytkownika, zamiast umieszczać je na górze ucha, podobnie jak doskonałe słuchawki Bose Ultra Open Earbuds, które niedawno recenzowałem.

Dzięki dopasowaniu tuż za uszami, Soundcore C30i jest lepszym wyborem dla osób noszących okulary lub których uszy nie mieszczą się w typowych konstrukcjach słuchawek otwartych. Jest to również dobra opcja dla osób, które cierpią na okresowe infekcje ucha lub po prostu wolą być bardziej świadome otaczających ich dźwięków.

Dzięki solidnej konstrukcji i dołączanym uchwytom na uszy słuchawki C30i zapewniają dobry poziom stabilności w robaku i nie zatykają uszu użytkownika, co znacznie poprawia świadomość sytuacyjną.

Aby zapewnić dźwięk wystarczający dla zewnętrznej słuchawki dousznej, C30i posiada duże, powlekane tytanem przetworniki o wymiarach 12 x 17 mm. Ten typ konstrukcji zapewnia głośność i ilość basów niezbędną do uzyskania przekonującego dźwięku imitującego rodzaj reprodukcji, jaki mogą zapewnić słuchawki.

Firma Soundcore twierdzi, że inżynierowie firmy Soundcore byli w stanie zaoferować użytkownikom kierunkowy profil dźwięku docierający do ucha słuchacza, minimalizując jednocześnie przenikanie dźwięku do osób siedzących obok nich. Dodatkowo, korzystając z aplikacji Soundcore na smartfony, użytkownicy mogą włączyć profil dźwięku 3D, który zapewnia bardziej wciągające wrażenia, w taki sam sposób, w jaki robią to słuchawki douszne Bose Ultra Open.

Do słuchawek C30i dołączony jest zestaw opcjonalnych silikonowych nakładek na uszy, które umożliwiają użytkownikom dalsze dostosowanie dopasowania, co jest dobrodziejstwem dla osób z mniejszymi uszami. Aby chronić przetworniki C30i, zastosowano nanopowłokę akustyczną, która zapewnia wodoodporność IPX4.

Soundcore C30i jest przeznaczony dla audiofilów, którzy chcą słuchać muzyki lub podcastów podczas biegania, jazdy na rowerze lub pieszych wędrówek, a jednocześnie słyszeć, co dzieje się wokół nich.

Pełne naładowanie Soundcore C30i zapewnia do 10 godzin odtwarzania przy ustawieniu głośności na 50%. Etui ładujące może zapewnić łącznie do 30 godzin odtwarzania, a także jest wyposażone w funkcję szybkiego ładowania, która zapewnia do trzech godzin odtwarzania przy zaledwie dziesięciu minutach ładowania.

Inne funkcje obejmują dwa mikrofony z redukcją szumów zapewniające wyraźne rozmowy telefoniczne oraz Bluetooth 5.3 z łącznością wielopunktową do parowania z dwoma urządzeniami. Aplikacja Soundcore, dostępna dla systemów iOS i Android, umożliwia dostosowanie dźwięku słuchawek dousznych i preferencji sterowania dotykowego.

Ceny i dostępność: Soundcore C30i będzie można kupić w USA w kolorze Clarity Black Amazon.com I Soundcore Za 69,99 USD. Drugi kolor, Radiant White, trafi do sprzedaży pod koniec kwietnia. Ponadto C30i zostanie wprowadzony na inne rynki jeszcze w 2024 roku.

Więcej informacji: Soundcore.com

Chodź za mną LinkedIn.

READ  Samsung Galaxy S23 zapewnia ogromne korzyści użytkownikom Instagrama, TikToka i Snapchata

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *