Specjalistyczne wersje zupełnie nowego hełmu Search i zaktualizowanych butów Recon

Specjalistyczne wersje zupełnie nowego hełmu Search i zaktualizowanych butów Recon

Specialized wypuściło nowy kask skoncentrowany na przygodzie, a także aktualizację gamy butów marki Recon Gravel.

Zupełnie nowy kask przygodowy

Kask Specialized Research twierdzi, że ma „największe otwory wentylacyjne w swojej klasie zapewniające maksymalną wentylację”. Amerykańska marka zaprojektowała ten kask do użytku poza wyścigami, zdając sobie sprawę, że aerodynamika nie musi być wszystkim dla każdego.

Specjalizuje się w technologii back-to-back z najwyższej jakości kasków szosowych Prevail 3 i Evade 3 w projekcie badawczym. Zawiera rozwiązanie 4D Eyebrow Cooling Solution, które zostało po raz pierwszy zastosowane w tych kaskach, tworząc szczelinę pomiędzy przodem kasku a czołem jeźdźca, aby pomóc w zasysaniu powietrza do wewnętrznych kanałów chłodzących kasku.

Find jest sprzedawany jako kask dla rowerzystów poszukujących wentylowanego kasku z dodatkowymi funkcjami bezpieczeństwa zapewnianymi przez system cyrkulacji uderzeń MIPS Evolve Core.

W wyniku badań hełm Virginia Tech® otrzymał pięć gwiazdek od Instytutu Politechnicznego i Uniwersytetu Stanowego Wirginii. Specialized twierdzi, że „łączy w sobie budzące zaufanie funkcje i funkcjonalność z wentylacją opracowaną przez S-Works”.

Nowy kask został zaprojektowany tak, aby był funkcjonalny i fajny, a jego specjalna konstrukcja zmniejszała grubość pasków w celu zwiększenia komfortu, a także umieściła otwory wentylacyjne w strategicznych miejscach, aby ułatwić przechowywanie okularów przeciwsłonecznych, gdy nie są używane. Wewnątrz szczelin znajdują się małe gumowe podkładki, które zabezpieczają okulary przeciwsłoneczne i zapobiegają grzechotaniu.

Rozmiar i cena

Hełm badawczy jest dostępny w trzech rozmiarach: małym, średnim i dużym, o średniej wadze 300 gramów. Badanie jest dostępne bezpośrednio u specjalisty lub sprzedawcy specjalistycznego i kosztuje 125 GBP.

Aktualizacja butów Recon

Gama butów Recon jest od kilku lat częścią oferty terenowej Specilaized i jest obecnie preferowanym butem tej marki do jazdy po szutrze i przygodowej. Aktualizacje w całej gamie mają na celu zwiększenie komfortu noszenia butów na rowerze.

READ  Firma Vivo wprowadziła na rynek model Y55s 5G na całym świecie

Mówi się, że dzięki specjalistycznej technologii „Stride” but oferuje „elastyczną podeszwę zewnętrzną i cholewkę wokół palców w połączeniu ze sztywną kieszenią na zatrzask, dzięki czemu but łatwo się zgina podczas chodzenia oraz pozostaje sztywny i wydajny podczas pedałowania”.

Specialized twierdzi również, że „uprościł” bieżnik, „aby zapewnić stabilne i wygodne czucie poza rowerem”.

Specialized włączył projekt geometrii nadwozia do gamy Recon. Ma to na celu geometryczną optymalizację pozycji stopy podczas pedałowania.

Włączenie projektu geometrii ciała utrzymuje wyrównanie kostki i bioder, co według marki może zwiększyć moc wyjściową. Podparcie łuku stopy i przycisk śródstopia mają również na celu zwiększenie komfortu jazdy poprzez promowanie naturalnej pozycji stopy.

Ceny i specyfikacje

Zestaw Recon jest dostępny bezpośrednio w sklepie specjalistycznym lub w sklepie specjalistycznym.

Rozpoznanie 1.0

 • 100 funtów/120 dolarów
 • 291 gramów (rozmiar 42)
 • Zapięcie na pojedyncze boa L6
 • Wtryskiwany panel nylonowy

Rozpoznanie 2.0

 • 165 funtów / 180 dolarów
 • 307 gramów (rozmiar 42)
 • Zamknij singleton Li2 BoA
 • Wtryskiwany panel nylonowy

Rozpoznanie 3.0

 • 210 funtów / 250 dolarów
 • 345 gramów (rozmiar 42)
 • Podwójnie zamknięty Li2 BoA
 • Tkany panel z włókna węglowego

Co sądzicie o nowościach od Niche? Daj nam znać w komentarzach poniżej. Aby być na bieżąco z najnowszymi produktami i wiadomościami ze świata technologii rowerowej, odwiedź naszą dedykowaną sekcję z wiadomościami technologicznymi na naszej stronie.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *