Steam Client Beta firmy Valve dodaje obsługę kontrolerów Nintendo Switch Joy-Con

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Jeśli lubisz synchronizować konsole Nintendo z nowymi urządzeniami i aplikacjami, możesz być fanem najnowszej aktualizacji Steam firmy Valve. Firma odpowiedzialna za wizyty takie jak pół życiaA Zespół zamkowy 2 i wylot Seria ujawniła dodatkowe wsparcie dla kontrolerów Nintendo Joy-Con w najnowszej wersji beta klienta Steam.

Jeśli masz dostęp do Steam i tego konkretnego klienta, oznacza to, że możesz teraz zsynchronizować Joy-Con i używać ich jako kontrolera. Informacje o łatach wspominają o tym, jak są one wspierane indywidualnie i mogą być również używane w parze.

Dodano obsługę kontrolerów Nintendo Joy-Con, pojedynczo jako mini-gamepad lub pogrupowanych w pary

Ta najnowsza aktualizacja podąża za Valve Dodano obsługę kontrolerów Nintendo Switch Online Classic Pod koniec lipca. Obejmuje to kontrolery bezprzewodowe NES, SNES, N64 i Mega Drive/Genesis. W najnowszej aktualizacji Steam Client Beta wydaje się, że Valve „poprawiło obsługę klasycznych konsol Nintendo Online”.

zawór wcześniej Dodatkowa obsługa kontrolera Nintendo Switch Pro W 2018 roku ma Nawet poduszki są robione jak Hori Pokkén DX Championship Kontroler Pro kompatybilny ze swoim klientem. Interesuje Cię używanie Joy-Con z grami Steam? Powiedz nam w komentarzach.

READ  Xbox myśli o kompatybilności z przyszłością, opracowując gry dla przyszłości

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top