Subskrybenci YouTube Premium mogą bezpłatnie korzystać ze Stadia Pro przez trzy miesiące

Google Przedstawiamy nową promocję dla subskrybentów YouTube Premium Trzy miesiące za darmo na wypróbowanie gier zawartych w Stadia Pro, o ile jesteś nowym subskrybentem (przez 9do5Google). Chociaż istnieje szansa, że ​​ktoś, kto chce zapłacić za usunięcie reklam z YouTube, rzeczywiście naruszył Stadia, trzy miesiące to solidna ilość czasu, aby sprawdzić, czy gra w chmurze ma dla Ciebie sens, czyli o dwa miesiące dłużej niż typowy bezpłatny okres próbny Stadia. .

Umowa zawiera oczywiście pewne zastrzeżenia. Oprócz ograniczenia bezpłatnych miesięcy do nowych subskrybentów, Google oferuje również promocję tylko w następujących krajach: Stany Zjednoczone, Kanada, Francja, Niemcy, Węgry, Holandia, Norwegia, Polska, Rumunia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria i Wielka Brytania. Możesz skorzystać z oferty do 31 stycznia 2022 r., a na jej wykorzystanie masz czas do 14 lutego 2022 r., godz. 9:00 czasu polskiego. Zgodnie z drobnym drukiem Google. Jeśli zrezygnujesz, spodziewaj się, że po upływie trzech miesięcy Pro zostanie obciążony 9,99 USD miesięcznie i utracisz dostęp do gier, których nie kupiłeś.

Stadia Pro zawiera zalety biblioteki gier i jakości wideo HD w grach, które przesyłasz strumieniowo, chociaż warto to zauważyć Aktualny wybór gier Możesz odebrać trochę za darmo… a la carte. Istnieją popularne współczesne wpisy, takie jak Mordercaoraz mniejsze tytuły niezależne, takie jak słowo dziecioraz klasyczne opcje, takie jak Zabójcza królowa Black. W przypadku większości nowszych wersji będziesz musiał je kupić bezpośrednio i w ten sposób możesz znaleźć sporo rzeczy do zabawy. Subskrybenci Stadia Pro zwykle również otrzymują zniżkę. nawet jeśli Google cofnęło się od StadiaPlatforma Nadal otrzymuj ciekawe nowości kupić w jej sklepie.

Możesz wykorzystać darmowe 3 miesiące od dzisiaj. Stadia oferuje również gry takie jak Los 2 i Super Bomberman R Online Wypróbuj bezpłatnie, mając tylko konto GoogleNie musisz podawać karty kredytowej tylko po to, by sprawdzić, czy Stadia jest dla Ciebie odpowiednia.

READ  Jak zabezpieczyć swoje konto na Twitterze za pomocą uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA)

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *