Subskrybenci YouTube Premium mogą bezpłatnie korzystać ze Stadia Pro przez trzy miesiące

Google Przedstawiamy nową promocję dla subskrybentów YouTube Premium Trzy miesiące za darmo na wypróbowanie gier zawartych w Stadia Pro, o ile jesteś nowym subskrybentem (przez 9do5Google). Chociaż istnieje szansa, że ​​ktoś, kto chce zapłacić za usunięcie reklam z YouTube, rzeczywiście naruszył Stadia, trzy miesiące to solidna ilość czasu, aby sprawdzić, czy gra w chmurze ma dla Ciebie sens, czyli o dwa miesiące dłużej niż typowy bezpłatny okres próbny Stadia. .

Umowa zawiera oczywiście pewne zastrzeżenia. Oprócz ograniczenia bezpłatnych miesięcy do nowych subskrybentów, Google oferuje również promocję tylko w następujących krajach: Stany Zjednoczone, Kanada, Francja, Niemcy, Węgry, Holandia, Norwegia, Polska, Rumunia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria i Wielka Brytania. Możesz skorzystać z oferty do 31 stycznia 2022 r., a na jej wykorzystanie masz czas do 14 lutego 2022 r., godz. 9:00 czasu polskiego. Zgodnie z drobnym drukiem Google. Jeśli zrezygnujesz, spodziewaj się, że po upływie trzech miesięcy Pro zostanie obciążony 9,99 USD miesięcznie i utracisz dostęp do gier, których nie kupiłeś.

Stadia Pro zawiera zalety biblioteki gier i jakości wideo HD w grach, które przesyłasz strumieniowo, chociaż warto to zauważyć Aktualny wybór gier Możesz odebrać trochę za darmo… a la carte. Istnieją popularne współczesne wpisy, takie jak Mordercaoraz mniejsze tytuły niezależne, takie jak słowo dziecioraz klasyczne opcje, takie jak Zabójcza królowa Black. W przypadku większości nowszych wersji będziesz musiał je kupić bezpośrednio i w ten sposób możesz znaleźć sporo rzeczy do zabawy. Subskrybenci Stadia Pro zwykle również otrzymują zniżkę. nawet jeśli Google cofnęło się od StadiaPlatforma Nadal otrzymuj ciekawe nowości kupić w jej sklepie.

Możesz wykorzystać darmowe 3 miesiące od dzisiaj. Stadia oferuje również gry takie jak Los 2 i Super Bomberman R Online Wypróbuj bezpłatnie, mając tylko konto GoogleNie musisz podawać karty kredytowej tylko po to, by sprawdzić, czy Stadia jest dla Ciebie odpowiednia.

READ  Gry wideo: kanał YouTube NoClip ratuje taśmy ze składowiska

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *