Super Mario Wonder spada do 60 monet, 88 USD zniżki na Buck Dragon's Dogma 2, 13 USD zniżki na Far Cry 6 i wiele więcej!

Super Mario Wonder spada do 60 monet, 88 USD zniżki na Buck Dragon's Dogma 2, 13 USD zniżki na Far Cry 6 i wiele więcej!

Zbliża się metaforyczny weekend wolności, więc czas wypełnić swój ekwipunek rzeczami do zrobienia. Osobiście bardzo kusi mnie zakup 87% taniej. Far Cry 6 dwa razy-Plan jest taki, aby dać prezent znajomemu, a następnie skorzystać z doskonałej kampanii w trybie współpracy. Pomijając prezenty związane z samopomocą, nadal interesuję się wszystkim Doktryna Smoka 2, mimo że jestem po drugiej stronie napisów końcowych. Dla mnie gra miesiąca.

W starych wiadomościach obchodzę 21 urodziny… Game Boy Advance SP, najlepsze wydanie SKU dla GBA. Zadebiutował w cenie wywoławczej wynoszącej około 200 dolarów i sprzedał się w 43,57 milionach egzemplarzy, zanim został wycofany w 2009 roku. Moje najlepsze wspomnienie z moim SP: używanie go razem z kablem GameCube Link do grania w asymetryczną grę wieloosobową w trybie wieloosobowym Pac-Man kontra. całą noc.

Ten dzień należy do gier

Godne uwagi australijskie gry świąteczne.

Game Boy Advance SP Uruchomienie 2003. eBay'u

C&C 3: Wojny o Tyberium (PC, X360) 2007. Dostaje

Sly Cooper: Złodzieje w czasie (PlayStation 3) 2013. eBay'u

Posiadłość Luigiego 2 (3DS) 2013. Odnowiony

TRUFAX: Wariant kolorystyczny SP „Flame” działa nieco szybciej niż pozostałe. Ponieważ czerwony.

spis treści

Rezydencja Luigiego 2 HD

Posiadłość Luigiego 2 Wysoka rozdzielczość

Dlaczego to pokazuję? Cóż, ponieważ dzisiaj jest 11. rocznica wydania oryginalnej wersji na 3DS i czuję się dość nostalgicznie. A ściganie duchów jako Luigi to pomysł zasadniczo ponadczasowy.

Ostatnie transakcje wygasają

READ  Najnowsza aktualizacja programu Adobe Premiere Pro automatycznie usuwa niechciany dźwięk

Powrót do góry

Doktryna Smoka 2

Doktryna Smoka 2

DD2 to powtórzenie i ponowna realizacja wszystkich wspaniałych pomysłów z klasyki z 2012 roku, w tym cudownie dynamicznego świata i jednych z najlepszych walk w gatunku. Ale uczciwe ostrzeżenie: nie jest to obecnie najlepiej zoptymalizowana gra na PC.

Ostatnie transakcje wygasają

Powrót do góry

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas

Crash Bandicoot 4: Już niedługo czas

Crash Bandicoot 4: It's About Time szanuje poprzednią serię, jednocześnie zapewniając jej nowoczesną aktualizację, której potrzebuje, z nową rozgrywką, głębią postaci i dobrym wyglądem. Zabawki Boba ulegają awarii. 8/10, świetnie.

Ostatnie transakcje wygasają

Powrót do góry

Podróżnik Octopata II

Podróżnik Octopata po drugie

System walki zapewnia mnóstwo frajdy, a znalezienie najlepszej ścieżki wykorzystania słabości, pozbawienia wroga przytomności, a następnie wyładowania go, pozostaje satysfakcjonujące. Tym razem bardziej zainteresowało mnie wiele historii.

Ostatnie transakcje wygasają

Powrót do góry

Adam Matthew jest naszym australijskim koordynatorem ds. ofert. Gra praktycznie wszystko i często youtube.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *