Szczegóły nowej przyczepy Genshin Impact Shenhe

Efekt Jinshin Deweloper miHoYo opublikował nowy zwiastun Shenhe, nadchodzącej grywalnej postaci, która ma dołączyć do grona po aktualizacji 2.4, „Ulotne kolory w locie”, przed jej faktyczną premierą. Krótko mówiąc, Shinhee mieszkała w górach i studiowała z doświadczeniem, co dało jej nieco wyjątkowe wychowanie, które powinno być zabawne.

Oprócz zwiastuna, który możesz sprawdzić poniżej, ujawniono, że Shenhe jest użytkownikiem broni drzewcowej zgodnej z krio. Został wykonany przez Chelsea Kooka po angielsku i Ayako Kawasumi po japońsku. Ogólnie rzecz biorąc, jej umiejętności grają z obrażeniami krio w obszarze efektu, głównie z jej wysokimi obrażeniami, Wyzwoleniem Boskiej Dziewicy, które uwalnia Ducha Talizmanu, aby wędrował po obszarze zadawania obrażeń krio, zanim utworzy obszar, w którym krio a odporność fizyczna przeciwników jest zmniejszona, a jednocześnie od czasu do czasu zadaje obrażenia Cryo.

Jak wspomniano powyżej, Efekt JinshinNadchodząca aktualizacja 2.4, „Ulotne kolory w locie”, ukaże się 5 stycznia i przyniesie nowe postacie, zadania, nagrody i nie tylko. Obejmuje to między innymi dodanie Shenhe. Efekt JinshinNajnowsza aktualizacja, wersja 2.3, „Shadows Amid Blizzards” jest już dostępna. Efekt Jinshin To samo jest obecnie dostępne za darmo na PlayStation 4, PlayStation 5, PC i urządzenia mobilne. Gra wideo jest również przygotowana do ostatecznego wydania na Nintendo Switch. Możesz sprawdzić Wszystkie nasze poprzednie relacje z darmowego popularnego tytułu są tutaj.

grałeś? Efekt JinshinOstatnia wersja? Nie możesz się doczekać wydania wersji 2.4 „Ulotne kolory w locie” na początku przyszłego roku? Napisz do nas w komentarzach lub skontaktuj się ze mną i napisz bezpośrednio na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Mówiąc o wszystkich rzeczach związanych z grami!

READ  Zapowiedź Red Magic 6S Pro z Snapdragon 888+ SoC, 165 Hz: cena i specyfikacja

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top