Tajny wyciek ładowarki Apple! Użytkownicy Apple Watch bardzo pokochają tę nową ładowarkę do iPhone’a!

Wyciekły obrazy z podwójnej ładowarki USB-C Apple 33 W! To właśnie będzie oferować dla nadchodzących urządzeń iPhone i iPhone 14.

Od tygodnia jabłko Przypadkowo wyciekł dokument, który był zaskoczeniem dla użytkowników iPhone’a! Chodziło o tajemnicę zasilacza Apple 35 W Dual USB-C, który być może zostanie wkrótce wypuszczony (lub nie!), ale jedno jest pewne, zasilacz Apple 35 W Dual USB-C już tu jest. To wszystko dzięki dokumentowi, który przypadkowo wyciekł sam Apple, który ujawnił plan firmy dotyczący pracy nad podwójnym zasilaczem USB-C o mocy 35 W. W ciągu kilku dni, gdy pojawiły się te wieści o plotkach o ładowarkach Apple, mamy teraz przebłysk ładowarki Apple o mocy 35 W udostępnionej przez Charge Lab.

Zdjęcia, które wyciekły przez ChargeLab na Twitterze, sugerują, że nowa ładowarka Apple będzie miała kompaktową konstrukcję, w tym porty USB-C umieszczone obok siebie, składane bolce i okrągłe wgłębienia zapewniające dodatkową przyczepność podczas podłączania lub wyjmowania z gniazda zasilania. Projekt ładowarki wydaje się być zsynchronizowany z informacjami wcześniej zauważonymi przez 9to5Mac, które Apple udostępnił.

Użyj zasilacza Apple 35 W Dual USB-C i kabla USB-C (brak w zestawie), aby naładować urządzenie. Podłącz kabel USB-C do dowolnego portu zasilacza, wysuń wtyki (jeśli to konieczne), a następnie mocno podłącz zasilacz do gniazdka elektrycznego. Upewnij się, że gniazdko jest łatwo dostępne, aby je odłączyć. Podłącz drugi koniec kabla do urządzenia” – przeczytaj informacje ujawnione przez Apple.

Wszystko o pierwszej podwójnej ładowarce USB-C firmy Apple

Dodając do ujawnionego dokumentu informacje o podwójnej ładowarce USB-C firmy Apple, słynny analityk Ming-Chi Kuo wcześniej napisał na Twitterze o trwającym rozwoju nowego zaprojektowanego zasilacza o mocy 30 W, ale później w tym samym tweecie potwierdził również o zasilaczu 35 W i Zbliża się produkcja masowa.

READ  „Jeszcze jedna rzecz”, którą chcę zobaczyć na wydarzeniu Apple March, nie jest okularami rozszerzonej rzeczywistości

Wierząc w wycieki i obrazy, pierwsza podwójna ładowarka USB-C 35 W firmy Apple zmieni sposób ładowania iPhone’a, iPada, a może Apple Watch. Ta ładowarka 35 W wystarczyłaby, aby naładować iPhone’a innym iPhonem, a może Apple Watch lub AirPods.

Czy będzie to miało jakiś wpływ na nadchodzącego iPhone’a 14? Cóż, tak uważa Gordon Kelly, główny współpracownik magazynu Forbes! Nie trzeba dodawać, że samo szybsze ładowanie nie wystarczy – zwłaszcza w połączeniu z rozczarowującym wyglądem iPhone’a 14, dyskretną wydajnością i podwyższonymi cenami, napisał w raporcie.Ale dla nabywców iPhone’a 14 Pro może to tylko przechylić szalę. wraz z ogromnymi nowymi kamerami.”

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top