Twitter wkrótce zaktualizuje Twoje czaty, ułatwiając nawigację

Źródło: Joe Maring / Android Central

Twitter ogłosił nową rundę aktualizacji swojej funkcji wiadomości bezpośrednich, która powinna zapobiegać niezamierzonym czatom grupowym i usprawnić nawigację w rozmowie. Optymalizacja adresu to możliwość wysłania jednego tweeta do wielu użytkowników w osobnych wiadomościach bezpośrednich.

W ciągu najbliższych kilku tygodni użytkownicy Twittera na iOS i w sieci będą mogli udostępniać ten sam tweet w maksymalnie 20 różnych rozmowach DM. Oznacza to, że witryna mikroblogowa nie będzie już tworzyć nowego czatu grupowego, gdy wyślesz wiadomość bezpośrednią na wiele kont, tak jak miało to miejsce wcześniej. Twitter przyznał, że doprowadziło to w przeszłości do „sporadycznych (nieodpowiednich) rozmów grupowych”.

Ta nowa funkcja zostanie wkrótce udostępniona również w systemie Android.

Twitter zmniejsza również bałagan związany ze znacznikami czasu w rozmowie. Usługa będzie teraz grupować wiadomości według dnia, zamiast wyświetlać datę i godzinę każdej wiadomości w rozmowie na czacie. Ta funkcja jest jednak wdrażana tylko w systemie iOS, wraz z możliwością uzyskania dostępu do nowego selektora opinii przez długie naciśnięcie wiadomości. Obecnie możesz dwukrotnie kliknąć wiadomość, aby dodać swoją reakcję.

Oferty VPN: dożywotnia licencja za 16 USD i miesięczne plany za 1 USD i więcej

Nie ma informacji, czy te dwie funkcje pojawią się w niektórych funkcjach Najlepsze telefony z Androidem.

Jednak zarówno użytkownicy Androida, jak i iOS wkrótce zdecydują się na możliwość przejścia do najnowszej wiadomości w rozmowie, dotykając nowego przycisku przesuwania. Wszystkie te ulepszenia zostaną wprowadzone w ciągu najbliższych kilku tygodni.

READ  Poszczególne profile Google TV pojawiają się z kilkumiesięcznym opóźnieniem

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top