Twórca Stardew Valley udostępnia nowy zrzut ekranu swojego następnego projektu

Twórca Stardew Valley udostępnia nowy zrzut ekranu swojego następnego projektu
Zdjęcie: za pośrednictwem Twittera (@ConcernedApe)

Dolina Stardu on jest zdumiewający Gra, która wydaje się być coraz lepsza, podczas gdy Eric „ConcernedApe” Barone wydaje się być Nadal pracujemy nad przyszłymi aktualizacjami Dlatego też jest zajęty swoim kolejnym projektem nawiedzonej czekolady.

Teraz, w nowej aktualizacji – Barone udostępnił coś, co wydaje się być nowym zrzutem ekranu, aby uspokoić fanów, że projekt nadal trwa. W chwili pisania tego tekstu udało się już zdobyć ponad 50 000 polubień!

Przekazał również kilka zaktualizowanych informacji na temat rozwoju tego nowego projektu, zauważając, że postęp był „bardzo dobry”, ale także biorąc pod uwagę czas potrzebny na grę:

„Postępy są bardzo dobre, ale tworzenie gry zajmuje dużo czasu i robię to kompulsywnie od zera (z wyjątkiem bardzo rzadkiego ponownego użycia czegoś z gwiazd, jeśli to ma sens). środek długiego mielenia”

Powtórzył też, jak to się robi Nie Kontynuacja Stardew Valley, ale przyznaje, że prawdopodobnie podzieli się wiedzą:

„To będzie ich osobna gra z samodzielną tożsamością… To nie jest „Stardo 2”. Ale może istnieć jakaś wspólna wiedza, nie rozumiałem dokładnie, w jakim stopniu te dwie rzeczy będą połączone”.

Nawiedzony Chocolatier został pierwotnie ujawniony w październiku zeszłego roku i obiecuje wyjść „poza zwyczajność” za pomocą „magicznej nawiedzonej czekolady duchów”. Jej odcinek rozgrywki będzie najwyraźniej obejmował zbieranie składników, robienie czekolady i prowadzenie sklepu z czekoladą. Możesz dowiedzieć się więcej na Nasza oryginalna historia.

Gra jest obecnie potwierdzona na PC, ale nie ma daty premiery – Barron wspomina również, że ma „wszelkie zamiary”, aby wprowadzić ją również na inne główne platformy. Jeśli usłyszymy jakieś aktualizacje dotyczące nadchodzącego tytułu, w tym zapowiedź Switcha, poinformujemy Cię o tym.

READ  Oszczędzaj pieniądze dzięki kuponom na gry Nintendo Switch

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *