Ujawniono zwiastun „Skyrim Anniversary Edition”

Bethesda Wydano nowy zwiastun dla The Elder Scrolls V: Skyrim Edycja Rocznicowa przed wydaniem.

Zwiastun zacznie pokazywać część zawartości, która będzie dostępna w kolekcji. „Odkrywaj treści z dekady” Podpis czyta się jako klipy z dużej liczby treści do pobrania (DLC), które są częścią The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition wyjaśnione.

Zwiastun zaprasza również graczy do „Odkrywania Skyrim z nowym sprzętem i magią”. Zwiastun też to powtarza The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition Zawiera rozszerzenia Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn.

Ten zwiastun pojawia się kilka dni po tym, jak Bethesda potwierdziła ceny i ścieżki aktualizacji dla nowej wersji.

w nowy sposób Post na blogu 5 listopada wydawca ujawnił, że Edycja rocznicowa Skyrim W sklepach cyfrowych będzie kosztować 49,99 USD / 54,99 EUR / 47,99 GBP / 79,95 AU w dniu premiery.

Dla graczy, którzy już posiadają Skyrim Special EditionSugerowana cena detaliczna rocznej aktualizacji w cyfrowych witrynach sklepowych wyniesie 19,99 EUR / 19,99 EUR / 15,99 GBP / 29,95 AU w dniu premiery.

Bethesda potwierdziła również, że fizyczne kopie wydania trafią na półki sklepowe, ale gracze, którzy chcą korzystać z zawartości Klubu twórców, będą musieli połączyć się z Internetem, aby odzyskać i uzyskać dostęp do przedmiotów.

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition Zostanie wydany 11 listopada przez Komputeroraz Xbox One i Xbox Series X | S, PS4 i PS5. Gra doda Nowa zawartość Klubu Twórczości po wydaniu, w tym powrót do misji Morrowind I amnezja, z wprowadzeniem nowej mechaniki polowania.

w innym miejscu, Rockstar ujawnił listę utworów zawartą w GTA: Zremasterowana trylogia.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *