Ukryta ikona w aktualizacji Aparatu Google wskazuje, że składany Pixel jest znowu w grze

Saga on-aain-off-again dla Google Pixel Fold/Notepad wydaje się znowu działać dzięki dowodom zauważonym w ostatniej aktualizacji Google Camera 8.6. Ta aktualizacja Składa się głównie z modów Material You Do interfejsu użytkownika, który umieszcza w pliku kilka okrągłych przycisków Techniki Zakładka wewnątrz dużego szarego prostokątnego pudełka. Przyciski zmieniają teraz swój kolor, aby pasował do głównego koloru tapety, której używa użytkownik, i są częścią funkcji Dynamic Color.
Ale mężczyźni w 9 do 5 Google W aktualizacji odkryto nowy tryb o nazwie kodowej „Jowisz”. Ten tryb będzie miał przycisk po lewej stronie przycisku przełączania kamer, który jest używany, gdy użytkownik Pixela chce przełączyć się z robienia zdjęć i filmów za pomocą tylnego zespołu kamery na używanie przedniego aparatu do zdjęć i filmów.

Ale wielką wiadomością jest ikona funkcji, która pokazuje coś, co wygląda na składany telefon (składany na linii kropkowanej) ze strzałką pokazującą ruch wymagany do zamknięcia urządzenia. O czym jeszcze możemy myśleć, oprócz postrzegania tego jako znaku, że Pixel Fold lub Notatnik wciąż żyją?

Nic znalezione przez 9to5Google nie ujawnia, co robi przycisk „Jowisz”, poza ukrywaniem przycisku przełączania aparatu po kliknięciu. Wydaje się to wskazywać, że tryb „kupującego” to ten, który działa tylko z tylnymi lub przednimi aparatami, ponieważ obejmuje możliwość przełączania używanego aparatu. Inną możliwością jest to, że tryb pokaże podglądy z obu kamer jednocześnie.

Pixel Fold/Notepad można uruchomić ponownie. Telefon miał być zasilany przez własny chipset Tensor firmy Google i wyposażony w wewnętrzny wyświetlacz o przekątnej 5,85 cala. W rezultacie składany Pixel może przypominać składany telefon Oppo Find N z mniejszym ekranem wewnętrznym, a nie Galaxy Z Fold 4, który może mieć większy 7,6-calowy ekran. Nie chcemy zapominać, że kombinacja tylnej kamery Pixel Fold/Notepad miała zawierać ten sam aparat główny 12,2 MP i ultraszerokokątny aparat 16 MP, co we flagowym Pixel 5.

Czy będziemy mieli więc październikową niespodziankę? Będzie Google Wyciągasz królika z kapelusza podczas odsłonięcia serii Pixel 7? Jeśli liczysz na składanego Pixela, trzymaj kciuki.

READ  Dużo pakuj - w cenie

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top