Pierwszy rozdział ukazuje się w listopadzie, ale później w ostatnim pokoleniu

Frogware ogłosił datę premiery Sherlock Holmes: Rozdział pierwszy, potwierdzając również przystępną cenę.

Odcinek wprowadzający do serialu detektywistycznego, w którym gracze wcielają się w najsłynniejszego detektywa na Baker Street, ukaże się 16 listopada dla KomputerI PS5, I Xbox Xbox X|s. ale, PS4 I Xbox One Wersje pojawią się później, jeszcze nie potwierdzone.

Ceny dla . również zostały potwierdzone Sherlock Holmes: Rozdział pierwszy, który jest bardziej przystępny cenowo niż obecny trend podwyżek cen nowej generacji konsol.

Gracze mogą kupić grę Standard za 44,99 USD / 39,99 GBP, chociaż istnieje wersja deluxe za 59,99 USD / 49,99 GBP.

Edycja Deluxe będzie zawierać przepustkę sezonową, która zawiera nowe misje, w tym „Święci i grzesznicy”, które będą dostępne w dniu premiery, podczas gdy przyszłe misje będą zawierały link do Mycrofta Holmesa, podczas gdy inna kieruje Holmesa przeciwko mrocznej postaci znanej jako M. More .

Niezależnie od wersji, którą wybiorą gracze, zamów w przedsprzedaży Sherlock Holmes: Rozdział pierwszy Będzie również dostarczany z wiktoriańskim pakietem startowym, który zawiera specjalną misję zatytułowaną „The Lead Zeppelin”, unikalny detektyw doradczy i kostium wiktoriański wampira oraz 500 Manghirów (waluta w grze do skonfigurowania gry na Cordona Island), a także bezpłatną cyfrową kopię Zbrodnie i kary Sherlocka Holmesa na tej samej platformie.

Fani, którzy nie mogą się doczekać, aby zagrać w Holmes’ Youth, mogą również obejrzeć nowy, szczegółowy film z rozgrywką, który daje wgląd w misję otwierającą i przygląda się mechanizmom śledztwa i walki.

W innym miejscu brytyjski pionier informatyki Zmarł Sir Cliff Sinclair, twórca ZX Spectrum i Sinclair C5 W wieku 81 lat, po długiej walce z chorobą.

READ  Microsoft OneDrive zyskuje natywne wsparcie dla Apple Silicon Mac

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top