Pierwszy rozdział ukazuje się w listopadzie, ale później w ostatnim pokoleniu

Frogware ogłosił datę premiery Sherlock Holmes: Rozdział pierwszy, potwierdzając również przystępną cenę.

Odcinek wprowadzający do serialu detektywistycznego, w którym gracze wcielają się w najsłynniejszego detektywa na Baker Street, ukaże się 16 listopada dla KomputerI PS5, I Xbox Xbox X|s. ale, PS4 I Xbox One Wersje pojawią się później, jeszcze nie potwierdzone.

Ceny dla . również zostały potwierdzone Sherlock Holmes: Rozdział pierwszy, który jest bardziej przystępny cenowo niż obecny trend podwyżek cen nowej generacji konsol.

Gracze mogą kupić grę Standard za 44,99 USD / 39,99 GBP, chociaż istnieje wersja deluxe za 59,99 USD / 49,99 GBP.

Edycja Deluxe będzie zawierać przepustkę sezonową, która zawiera nowe misje, w tym „Święci i grzesznicy”, które będą dostępne w dniu premiery, podczas gdy przyszłe misje będą zawierały link do Mycrofta Holmesa, podczas gdy inna kieruje Holmesa przeciwko mrocznej postaci znanej jako M. More .

Niezależnie od wersji, którą wybiorą gracze, zamów w przedsprzedaży Sherlock Holmes: Rozdział pierwszy Będzie również dostarczany z wiktoriańskim pakietem startowym, który zawiera specjalną misję zatytułowaną „The Lead Zeppelin”, unikalny detektyw doradczy i kostium wiktoriański wampira oraz 500 Manghirów (waluta w grze do skonfigurowania gry na Cordona Island), a także bezpłatną cyfrową kopię Zbrodnie i kary Sherlocka Holmesa na tej samej platformie.

Fani, którzy nie mogą się doczekać, aby zagrać w Holmes’ Youth, mogą również obejrzeć nowy, szczegółowy film z rozgrywką, który daje wgląd w misję otwierającą i przygląda się mechanizmom śledztwa i walki.

W innym miejscu brytyjski pionier informatyki Zmarł Sir Cliff Sinclair, twórca ZX Spectrum i Sinclair C5 W wieku 81 lat, po długiej walce z chorobą.

READ  Zestaw słuchawkowy AR / VR, który podobno jest oparty na pobliskim iPhonie lub Macu, może być oparty na przetwarzaniu

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top