Wojownicze Żółwie Ninja: Gamescom Shredder’s Revenge 2021

Gamescom zbliża się wielkimi krokami, a gospodarz, Geoff Keighley, zaczyna robić szum wokół wydarzenia, przedstawiając niektóre z gier, których możemy się spodziewać podczas Opening Night Live.

bez względu „Światowa premiera„Niezwykle oczekiwany LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalker Gra wideo od TT Games, fani Nintendo Switch mogą również liczyć na ogłoszenie i zrzuty ekranu Wojownicze Żółwie Ninja: Zemsta Shreddera.

ten Nowa gra TMNT została ogłoszona na początku tego roku w kwietniu Został opisany jako surowy, inspirowany klasyką z mocnymi wibracjami retro.

Zainspirowany kultowym projektem Teenage Mutant Ninja Turtles z 1987 roku, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge ożywia najbardziej prawych ninja z Nowego Jorku dzięki fajnym pikselowym grafikom, które będą wyglądać jak w domu w Twojej ulubionej klasycznej grze arcade. Od zmierzenia się ze słynnymi rywalami, takimi jak Bebop i Rocksteady, po powrót do kultowych miejsc, takich jak Wymiar X, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge to potężna celebracja klasycznych hitów TMNT z nowoczesnymi akcentami.

TMNT
zdjęcie: przez Nintendo.com

Nie ma jeszcze daty premiery tej wersji, więc prawdopodobnie otrzymamy potwierdzenie na Gamescom w przyszłym tygodniu. Spotkasz się 25 sierpnia, aby zobaczyć Raffa, Dona, Leo i Mike’a? Powiedz nam poniżej.

READ  Intel próbuje zmienić fanów Apple w „doświadczenie społecznościowe”

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *