Wprowadzono na rynek Samsung Galaxy Tab S9 FE i Galaxy Tab S9 FE+ z obsługą rysika S Pen i wodoodporną konstrukcją

Wprowadzono na rynek Samsung Galaxy Tab S9 FE i Galaxy Tab S9 FE+ z obsługą rysika S Pen i wodoodporną konstrukcją
Samsung Galaxy Tab S9 FE

Tab S9 FE+ jest teraz oficjalny. Wraz z premierą Samsung rozszerzył swoją ofertę tabletów z systemem Android

Samsung Galaxy Tab S9 FE

Oraz Galaxy Tab S9 FE+. Obydwa urządzenia korzystają z chipsetu Exynos i obsługują rysik. Duet działa na systemie Android 13 i ma wodoodporną konstrukcję.

Seria Samsung Galaxy Tab S9 FE zaczyna się od 449,99 dolarów i jest dostępna w kolorach miętowym, srebrnym, gwiezdnej szarości i lawendowym. Tablety będą dostępne w USA od 10 października. Firma nie ujawniła jeszcze szczegółów dotyczących premiery urządzeń w Indiach. Oczekuje się jednak, że Samsung wkrótce wypuści tablety także w Indiach.


SAMSUNG

Funkcje serii Galaxy Tab S9 FE

Samsung Galaxy Tab S9 FE wyposażony jest w 10,9-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2304 x 1440 pikseli. Z kolei Galaxy Tab S9 FE+ ma 12,4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Ekran w obu urządzeniach oferuje częstotliwość odświeżania 90 Hz.

Duet napędzany jest ośmiordzeniowym chipsetem Exynos 1380 firmy i pracuje nad systemem operacyjnym Android 13 z firmową warstwą One UI.

Samsung Galaxy Tab S9 FE ma 6 GB RAM-u i 128 GB pamięci wewnętrznej. Galaxy Tab S9 FE+ będzie dostępny w dwóch wariantach – 6 GB + 128 GB i 8 GB + 256 GB.

Jeśli chodzi o aparat, Samsung Galaxy Tab S9 FE ma 8-megapikselowy aparat tylny i 12-megapikselowy aparat przedni. Z kolei Samsung Galaxy Tab S9 FE+ ma podwójny aparat tylny z 8-megapikselowym obiektywem głównym i 8-megapikselowym ultraszerokokątnym obiektywem. Z przodu umieszczono 12-megapikselową strzelankę.

Duet ma stopień ochrony IP68, co czyni go odpornym na kurz i wodę. Samsung Galaxy Tab S9 FE zasilany jest baterią o pojemności 8000 mAh, natomiast Galaxy Tab S9 FE+ ma baterię o pojemności 10 090 mAh. Obydwa tablety z Androidem obsługują szybkie ładowanie o mocy 45 W.

READ  Długoterminowy test BYD Atto 3

Tablety z systemem Android są wyposażone w dwa głośniki dostrojone przez firmę AKG. Urządzenia są również wyposażone w czujnik odcisków palców w przycisku zasilania. Rysik S Pen dołączony do tabletu jest również wodoodporny.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *