Wprowadzono na rynek słuchawki Vivo TWS 2, prawdziwe bezprzewodowe słuchawki Vivo TWS 2e z żywotnością baterii do 30 godzin

Słuchawki Vivo TWS 2 i Vivo TWS 2e zostały wprowadzone na rynek w Chinach. Droższe słuchawki Vivo TWS 2 są wyposażone w aktywną redukcję szumów (ANC) wraz z innymi funkcjami premium, takimi jak obsługa kodeka Qualcomm aptX Adaptive Bluetooth. Słuchawki douszne są obecnie oferowane w przedsprzedaży tylko w Chinach, bez informacji o tym, kiedy zostaną wprowadzone na innych światowych rynkach, w tym w Indiach. Słuchawki douszne TWS drugiej generacji Vivo są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – Interstellar Blue i White.

Cena Vivo TWS 2, Vivo TWS 2e, dostępność

Vivo TWS 2 Słuchawki douszne kosztują 499 CNY (~ 5700 Rs), podczas gdy tańszy Vivo kosztuje TWS 2e Jego cena to 299 CNY (~ 3400 Rs). Vivo złożyło zarówno TWS 2, jak i TWS 2e do zamówień w przedsprzedaży, które są dostępne w sklepach internetowych w Chinach, w tym w oficjalnym sklepie internetowym firmy.

Na razie nie ma informacji o tym, kiedy słuchawki zostaną wprowadzone na inne rynki, ale może zostać ujawnione w nadchodzących miesiącach w Indiach ze względu na konkurencyjne ceny i duży popyt na niedrogie, bogate w funkcje, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne w Indiach. Firma Vivo uruchomiła aplikację TWS Neo Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne z obsługą Qualcomm aptX Adaptive pod koniec 2020 roku, w cenie Rs. 5990.

Specyfikacje i funkcje Vivo TWS 2, Vivo TWS 2e

Począwszy od droższego Vivo TWS 2, słuchawki są wyposażone w technologię ANC i Bluetooth v5.2 z obsługą Qualcomm aptX Adaptive Kodek Bluetooth oraz najpopularniejsze kodeki SBC i AAC Bluetooth. Słuchawki mają dynamiczne przetworniki 12,2 mm, tryb niskiej latencji z rzekomym opóźnieniem reakcji wynoszącym 88 ms. Vivo zapewnia również do 8 godzin żywotności baterii na słuchawkach dousznych na jednym ładowaniu i łącznie do 30 godzin z etui ładującym.

Niedrogie słuchawki Vivo TWS 2e nie mają ANC, mają czas odpowiedzi 117 ms dla trybu niskiego opóźnienia i nie obsługują kodeka Qualcomm aptX Adaptive Bluetooth – obsługiwane są tylko kodeki SBC i AAC. Pozostałe specyfikacje są podobne do tych z Vivo TWS 2, z dynamicznymi sterownikami 12,2 mm, Bluetooth v5.2 i żywotnością baterii 7,6 godziny na słuchawkach i 27 godzin z etui ładującym.

READ  Snapdragon 888 Plus pojawia się w Geekbench z wynikiem 12 konkurentów dla iPhone'a

Jaki jest najlepiej sprzedający się smartfon Vivo w Indiach? Dlaczego Vivo nie zbudowało telefonów premium? Przeprowadziliśmy wywiad z menedżerem ds. Strategii marki Vivo, Nipponem Marią, aby dowiedzieć się i porozmawiać o przyszłej strategii firmy w Indiach. Rozmawialiśmy o tym dalej OrbitalnyDostępne w Orbital, Gadgets 360 Podcast Apple PodcastI Podcast GoogleI SpotifyI gdziekolwiek masz swoje podcasty.

Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – patrz Oświadczenie dotyczące etyki Dla szczegółów.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top