Wprowadzono na rynek słuchawki Vivo TWS 2, prawdziwe bezprzewodowe słuchawki Vivo TWS 2e z żywotnością baterii do 30 godzin

Słuchawki Vivo TWS 2 i Vivo TWS 2e zostały wprowadzone na rynek w Chinach. Droższe słuchawki Vivo TWS 2 są wyposażone w aktywną redukcję szumów (ANC) wraz z innymi funkcjami premium, takimi jak obsługa kodeka Qualcomm aptX Adaptive Bluetooth. Słuchawki douszne są obecnie oferowane w przedsprzedaży tylko w Chinach, bez informacji o tym, kiedy zostaną wprowadzone na innych światowych rynkach, w tym w Indiach. Słuchawki douszne TWS drugiej generacji Vivo są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – Interstellar Blue i White.

Cena Vivo TWS 2, Vivo TWS 2e, dostępność

Vivo TWS 2 Słuchawki douszne kosztują 499 CNY (~ 5700 Rs), podczas gdy tańszy Vivo kosztuje TWS 2e Jego cena to 299 CNY (~ 3400 Rs). Vivo złożyło zarówno TWS 2, jak i TWS 2e do zamówień w przedsprzedaży, które są dostępne w sklepach internetowych w Chinach, w tym w oficjalnym sklepie internetowym firmy.

Na razie nie ma informacji o tym, kiedy słuchawki zostaną wprowadzone na inne rynki, ale może zostać ujawnione w nadchodzących miesiącach w Indiach ze względu na konkurencyjne ceny i duży popyt na niedrogie, bogate w funkcje, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne w Indiach. Firma Vivo uruchomiła aplikację TWS Neo Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne z obsługą Qualcomm aptX Adaptive pod koniec 2020 roku, w cenie Rs. 5990.

Specyfikacje i funkcje Vivo TWS 2, Vivo TWS 2e

Począwszy od droższego Vivo TWS 2, słuchawki są wyposażone w technologię ANC i Bluetooth v5.2 z obsługą Qualcomm aptX Adaptive Kodek Bluetooth oraz najpopularniejsze kodeki SBC i AAC Bluetooth. Słuchawki mają dynamiczne przetworniki 12,2 mm, tryb niskiej latencji z rzekomym opóźnieniem reakcji wynoszącym 88 ms. Vivo zapewnia również do 8 godzin żywotności baterii na słuchawkach dousznych na jednym ładowaniu i łącznie do 30 godzin z etui ładującym.

Niedrogie słuchawki Vivo TWS 2e nie mają ANC, mają czas odpowiedzi 117 ms dla trybu niskiego opóźnienia i nie obsługują kodeka Qualcomm aptX Adaptive Bluetooth – obsługiwane są tylko kodeki SBC i AAC. Pozostałe specyfikacje są podobne do tych z Vivo TWS 2, z dynamicznymi sterownikami 12,2 mm, Bluetooth v5.2 i żywotnością baterii 7,6 godziny na słuchawkach i 27 godzin z etui ładującym.

READ  Lalkę Barbie można oszukać, aby sprawdziła zdjęcie profilowe nowego filmu na Instagramie

Jaki jest najlepiej sprzedający się smartfon Vivo w Indiach? Dlaczego Vivo nie zbudowało telefonów premium? Przeprowadziliśmy wywiad z menedżerem ds. Strategii marki Vivo, Nipponem Marią, aby dowiedzieć się i porozmawiać o przyszłej strategii firmy w Indiach. Rozmawialiśmy o tym dalej OrbitalnyDostępne w Orbital, Gadgets 360 Podcast Apple PodcastI Podcast GoogleI SpotifyI gdziekolwiek masz swoje podcasty.

Linki partnerskie mogą być generowane automatycznie – patrz Oświadczenie dotyczące etyki Dla szczegółów.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top