Wyciek Fortnite miał rację, a fani OG byli podekscytowani

a Jest to gra elektroniczna Przeciek na początku tego tygodnia się spełnił i ma fanów OG Nintendo Switch, gier mobilnych, PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X | S. Pierwszym twierdzeniem anonimowego informatora było to, że Mike Lowrey (postać Willa Smitha w źli chłopcyDostał chłostę 28 sierpnia. Dziś to się stało. Wszystkie inne ich twierdzenia jeszcze się nie zmaterializowały, ale fakt, że przeciek – który był znany z tego, że był wiarygodny – nie tylko poprawił skórę Mike’a Lowreya, ale także datę jego wydania, sprawił, że wszyscy ponownie spojrzeli na wyciek. Zgodnie z linkiem, skórka Shang-Chi pojawi się 2 września, czyli w przyszłym tygodniu. Poza tym informator twierdzi, że do FN Crew trafi coś o nazwie „First Shadows”.

Teraz wiem, co myślisz: jak to sprawia, że ​​fani OG są podekscytowani grą? Cóż, jest więcej. Przechodząc do przecieków z sezonu 8, przeciek twierdzi, że coś o nazwie „Skyfire” zacznie odliczać 3 września. Dodali również, że potwierdzono, że Sideways jest alternatywnym wymiarem, zanim stwierdzili, że Kevin (The Cube) powróci.

Jak wiecie, The Cube po raz pierwszy pojawił się w sezonie 5, a ostatnio pojawił się w sezonie X. Kiedy ukazał się rozdział drugi, zniknął i od tego czasu go nie widzieliśmy, Jest to gra elektroniczna Drażnił swój powrót i wygląda na to, że w Epic Games w końcu chodzi o emocje.

Na razie podejdź do tego wszystkiego ostrożnie, ponieważ wciąż istnieje przeciek składający się z nieoficjalnych informacji. Oczywiście Epic Games może zdusić całą niepewność komentarzem, ale nigdy nie komentuje przecieków, więc nie oczekuj, że tak się stanie. Jeśli tak, odpowiednio zaktualizujemy historię.

READ  Zaoszczędź 195 USD na odkurzaczu/mopie Roborock S7

Jest to gra elektroniczna Dostępne za darmo na Nintendo Switch, urządzenia mobilne, PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X | S. Aby uzyskać więcej relacji na temat popularnej i darmowej gry battle royale – zawierającej nie tylko najnowsze przecieki, ale i najnowsze oficjalne wiadomości – kliknij Tutaj.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *