Wyciekła specyfikacja Vivo X Fold 3 Pro ujawnia mocny chipset i ogromną baterię

Wyciekła specyfikacja Vivo X Fold 3 Pro ujawnia mocny chipset i ogromną baterię

Pomimo plotek głoszących, że Vivo i Oppo opuszczą rynek urządzeń składanych, obie firmy w najbliższej przyszłości będą nadal wprowadzać na rynek nowe składane smartfony. Oppo odniosło się już do tych twierdzeń, podczas gdy Vivo wydaje się mieć silniejszy przekaz, a mianowicie X Fold 3 Pro.

Chińska firma ma już dwa składane smartfony, X Fold 3 i X Fold 3 Pro. Obydwa mają zostać oficjalnie wprowadzone w Chinach jeszcze w tym miesiącu, ale wkrótce potem mogą zostać wypuszczone w innych regionach.

Poprzednie plotki głosiły, że X Fold 3 Pro będzie napędzany najnowszym procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 i niezawodną cyfrową stacją czatu, która wyciekła. – powiedział w weekend Aby informacja była dokładna (tłum ZabawnyDroid).

Ponadto DCS twierdzi, że nadchodzący X Fold 3 Pro firmy vivo będzie wyposażony w 6,53-calowy panel OLED (2748 x 1172 piksele) i 8,03-calowy składany wyświetlacz OLED (2408 x 2200 pikseli).

Informacje na temat aparatu telefonu pozostają bez zmian, więc spodziewamy się 3-krotnego zoomu optycznego Vivo.

Moc Snapdragon 8 3. generacji Krążą pogłoski, że procesor będzie współpracował z 16 GB pamięci RAM i 1 TB pamięci, ale pojawią się również wersje z mniejszą ilością pamięci. Mówi się, że potężna bateria o pojemności 5800 mAh obsługuje ładowanie przewodowe o mocy 120 W i ładowanie bezprzewodowe o mocy 50 W.

Inne specyfikacje ujawnione przez DCS obejmują czujniki linii papilarnych w obu wyświetlaczach, wodoodporność, szklany tył, moduł IR i dwa głośniki. Niestety nie ma jeszcze słowa o cenie.

READ  Nikon udostępnia wersję 2.00 zaktualizowanego oprogramowania sprzętowego dla pełnoklatkowego aparatu bezlusterkowego Nikon Z 8 | Aktualności

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *