Wyciekły oficjalne zdjęcia Samsunga Galaxy Z Fold 4 i Z Flip 4

Jeszcze ponad tydzień dzieli nas od oficjalnej premiery najnowszych składanych urządzeń Samsunga – Z Fold 4 i Z Flip 4 – więc oczywiście nadszedł czas, aby ujawnić cały projekt sprzętu online.

Leaker Evan Blass opublikował zestaw pozornie oficjalnych zdjęć w więcej niż 91 telefonów komórkowych, pokazuje dwa telefony pod niemal każdym kątem, w tym w kierunku złożonym i rozłożonym. Wydaje się, że są trzy opcje kolorystyczne dla Z Fold 4 (czarny, beżowy i szary) i cztery dla Z Flip 4 (czarny, złoty, niebieski i fioletowy).

Jeśli liczyłeś na radykalnie różne projekty dowolnego urządzenia w porównaniu z zeszłorocznymi modelami, prawdopodobnie będziesz rozczarowany. Wydaje się, że obaj odziedziczyli zasadniczo podobny wygląd, aż do guzków aparatu i czarnego paska na górnej części pleców Z Flipa.

Ze względu na czarną tapetę na wyświetlaczu Folda 4 trudno powiedzieć, czy wewnętrzny wyświetlacz znów będzie miał aparat do selfie pod wyświetlaczem, który na zeszłorocznym telefonie przeszedł rozczarowujące działanie. Obrazy nie dają również ostatecznej odpowiedzi, czy Z Fold 4 będzie zawierał wbudowaną podstawkę do rysika S Pen, funkcję Wcześniej plotki.

Złożenie Galaxy Z 4.
Zdjęcie: Evan Blass / 91 telefonów komórkowych

Ale brak większych zmian konstrukcyjnych nie wyklucza użytecznych ulepszeń w tegorocznych składanych urządzeniach. Na początek, poprzedni przeciek sugerował, że składany ekran Z Flip 4 mógł zostać ulepszony, aby doprowadzić do Mniej widoczne zmarszczki na środku ekranu po otwarciu, a jeden raport twierdził, że Z Flip 4 będzie zawierał plik Większy ekran dodatkowy Z zewnątrz. W drodze do Z Fold 4 mogą również pojawić się ulepszenia oprogramowania dzięki Android 12 dlaaktualizacja mobilnego systemu operacyjnego Google, która zawiera ulepszenia zaprojektowane specjalnie dla urządzeń z dużymi ekranami.

Aby uzyskać więcej informacji, będziemy musieli Poczekaj do 10 sierpnia, kiedy oczekuje się, że oba telefony zostaną zapowiedziane wraz z nowym smartwatchem; The Zegarek Samsung Galaxy 5.

READ  Jak zainstalować platformę Etherpad do wspólnego robienia notatek w systemie Linux?

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top