Xiaomi 11T, 11T Pro i 11 Lite 5G NE zostaną zaprezentowane na dzisiejszym globalnym wydarzeniu: jak oglądać i oczekiwane specyfikacje

Oczekuje się, że telefony Xiaomi 11T Pro i Xiaomi 11T zostaną wprowadzone na światową imprezę firmy jeszcze dzisiaj (środa, 15 września). Oprócz serii 11T, Xiaomi zapowiedziało również wprowadzenie na rynek smartfona 11 Lite 5G NE. Podczas imprezy Xiaomi zaprezentuje również swoją technologię Hypercharge 120W. Na światowym wydarzeniu zadebiutuje także 55-calowy telewizor Xiomi Smart TV Q1E, Xiaomi Band 6 NFC oraz system sieciowy AX3000. Przypominamy, że Mi Band 6 bez obsługi NFC jest już sprzedawany w Indiach od sierpnia.

Wydarzenie inauguracyjne Xiaomi rozpocznie się o 20:00 GMT + 8 (5:30 IST). Xiaomi Wydarzenie będzie transmitowane na żywo youtubeI Świergoti udostępniaj aktualizacje za pośrednictwem uchwytów społecznościowych. Xiaomi potwierdziło przybycie Xiaomi 11 T I Xiaomi 11T Pro telefony na imprezie. Najnowsze Xiaomi zwiastun Wskazuje również na pojawienie się nowego routera Wi-Fi i bransoletki fitness. 91 telefonów komórkowych Raporty Oczekuje się, że podczas tego wydarzenia zostaną zaprezentowane Xiaomi Band 6 NFC i AX3000. Możesz obejrzeć wydarzenie Xiaomi dzisiaj o 17:30 z filmu zamieszczonego poniżej.

Specyfikacje Xiaomi 11T i Xiaomi 11T Pro (oczekiwane)

Zarówno Xiaomi 11T, jak i Xiaomi 11T Pro Wyciekły wielokrotnie W przeszłości. Doniesiono, że 11T Pro jest wyposażony w nową obsługę szybkiego ładowania 120 W. Ponadto specyfikacje Xiaomi 11T Pro mogą obejmować ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 888 SoC, wyświetlacz Super AMOLED 120 Hz, baterię 5000 mAh i obsługę szybkiego ładowania do 120 W.

Jeśli chodzi o waniliowy wariant Xiaomi 11T, oczekuje się, że będzie on zasilany przez ośmiordzeniowy MediaTek Dimensity 1200 SoC. Telefon ma również wyświetlacz 120 Hz i główny czujnik 64 MP.

Prześlij przecieki Sugeruje to, że Xiaomi 11T i Xiaomi 11T Pro mogą być wyposażone w wyświetlacz z otworami dziurkowanymi i zawierać pionowo ustawioną potrójną tylną kamerę. Co więcej, telefony wydają się mieć boczny czujnik odcisków palców. Według doniesień oba telefony są dostępne w kolorach Celestial Blue, Meteorite Grey i Moonlight White. Firma jest właścicielem Potwierdzony Oba telefony otrzymają trzy aktualizacje systemu operacyjnego Android i cztery lata aktualizacji zabezpieczeń w swoim cyklu życia.

READ  Wszystkie pojazdy Mazdy zostaną częściowo lub całkowicie zelektryfikowane do 2030 r

Specyfikacje Xiaomi 11 Lite 5G NE (oczekiwane)

Wraz z serią 11T wypuszczono Xiaomi 11 Lite 5G NE To również zostało zakłócone. Mówi się, że nowy telefon Xiaomi ma specyfikacje, które prawdopodobnie będą podobne do specyfikacji Mi 11 Lite 5G. Jeśli chodzi o specyfikacje, podobno Xiaomi 11 Lite 5G NE ma wiele podobieństw do Mi 11 Lite 5G. Może to obejmować tę samą potrójną konfigurację tylnego aparatu, aparat do selfie o rozdzielczości 20 MP i ekran z otworami. Jednak nowy telefon ma mieć ośmiordzeniowy SoC Qualcomm Snapdragon 778G – w przeciwieństwie do Mi 11 Lite 5G, który jest zasilany przez procesor Snapdragon 780G.

Xiaomi Hyper .technologia szybkiego ładowania

Xiaomi też Nie mogę się doczekać odsłonięcia Technologia szybkiego ładowania „Hyper” podczas dzisiejszej globalnej premiery produktu, ale nie określiła nazw obsługiwanych modeli ani innych szczegółów dotyczących technologii szybkiego ładowania. Według przecieków, Xiaomi 11T Pro będzie wyposażony w szybkie ładowanie HyperCharge 120W z obsługiwanym adapterem.

Xiaomi Smart TV, specyfikacje routera Wi-Fi, funkcje (oczekiwane)

Spółka wzmiankowany Aby zaprezentować na tym wydarzeniu nowy 55-calowy telewizor Xiaomi Smart TV Q1E. Ten nowy telewizor prawdopodobnie będzie miał panel OLED i może być rebrandingiem istniejącego już telewizora Smart TV wprowadzonego na rynek w Chinach. Nie ma jasności co do szczegółów Xiaomi Smart TV Q1E 55 cali.

Xiaomi wprowadzi również globalny system sieciowy Xiaomi AX3000, po jego wprowadzeniu w Chinach. Funkcje routera obejmują dwuzakresowy Gigabit 2,4 GHz 5G Wi-Fi 6, pamięć 256 GB i obsługę przepustowości 160 MHz. Twierdzi, że oferuje szybkość transferu do 3000 Mb / s.

Specyfikacje NFC Xiaomi Band 6 (oczekiwane)

Wreszcie, na globalnym wydarzeniu Xiaomi 15 września prawdopodobnie pojawi się premiera modelu Xiaomi Band 6 NFC. Będzie to odgałęzienie Xiaomi Band 6, który został uruchomiony w Indie w sierpniu Prawdopodobnie będzie obsługiwał płatności dotykowe, dzięki obsłudze NFC. Poza tym wszystkie inne specyfikacje mają być podobne do modelu waniliowego. Prawdopodobnie będzie miał 1,56-calowy kolorowy wyświetlacz AMOLED, czujnik SpO2, 24-godzinny czujnik tętna, 15 trybów ćwiczeń i wodoodporność 50 metrów. Potencjalnie zapewnia 130 tarcz zegarka i działa do 14 dni na pełnym naładowaniu.

READ  Zobacz, jak Jay Leno pali gumę w 170 Dodge Challenger SRT Demon

Linki afiliacyjne mogą być generowane automatycznie – zobacz Oświadczenie etyczne dla szczegółów.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *