Zapowiedziana Motorola Edge 50 Pro z SD 7 Gen 3 i ładowaniem 125 W

Zapowiedziana Motorola Edge 50 Pro z SD 7 Gen 3 i ładowaniem 125 W

Motorola otwiera nową stronę w swojej ofercie smartfonów, kończąc ważne wydarzenie inauguracyjne w Indiach wraz z premierą Edge 50 Pro. To nowa oferta Moto z wyższej półki średniotonowej, wyposażona w chipset Snapdragon 7 Gen 3, wyświetlacz AMOLED 1220p z częstotliwością odświeżania 144 Hz i wydajną konfigurację z trzema kamerami.

Edge 50 Pro jest zbudowany na bazie 6,7-calowego zakrzywionego wyświetlacza pOLED o rozdzielczości 1220p i częstotliwości odświeżania 144 Hz. Panel ma szczytową jasność na poziomie 2000 nitów i jest także pierwszym smartfonem z kolorami zatwierdzonymi przez Pantone, zapewniającymi dokładniejsze kolory i odcienie skóry w świecie rzeczywistym. W wyświetlaczu znajduje się także 50-megapikselowy aparat przedni z autofokusem i skanerem linii papilarnych w wyświetlaczu.

Edge 50 jest wyposażony w 6,7-calowy wyświetlacz pOLED z kolorami zgodnymi z certyfikatem Pantone

Z tyłu znajduje się 50-megapikselowy aparat główny z przysłoną f/1.4 i technologią OIS, 10-megapikselowy teleobiektyw z 3-krotnym zoomem optycznym i 13-megapikselowy ultraszerokokątny obiektyw, który może również służyć jako aparat makro. Edge 50 Pro to pierwszy smartfon Motoroli wyposażony w silnik AI Photo Enhancement Engine z ulepszeniami w zakresie przechwytywania ruchu i segmentacji kolorów.

Kamery Edge 50 Pro

Po stronie oprogramowania znajduje się nowy interfejs HelloUX firmy Motorola oparty na systemie Android 14, który zapewnia funkcje generatywnej sztucznej inteligencji w niestandardowych tapetach. Moto Ege 50 Pro będzie pierwszym telefonem obsługującym Motorolę Inteligentna łączność To nowy zestaw funkcji Continuity firmy Moto, który działa na smartfonach, tabletach i komputerach Motorola i Lenovo, obsługując wyświetlacze zewnętrzne i synchronizację danych.

HelloUX i Motorola Smart Connect

Edge 50 Pro jest wyposażony w akumulator o pojemności 4500 mAh z możliwością ładowania przewodowego o mocy 125 W i ładowania bezprzewodowego o mocy 50 W oraz ma stopień ochrony IP68.

Edge 50 Pro może być ładowany przewodowo o mocy 125 W i ładowany bezprzewodowo o mocy 50 W

Motorola Edge 50 Pro jest standardowo dostępna w kolorze czarnym i lawendowym. Dostępna jest również limitowana edycja Moonlight Pearl zaprojektowana przez włoski dom projektowy Mazzucchelli 1849.

Ceny zaczynają się od 31 999 INR (383 USD) Do 8/256 GB Przytnij i wyroś 35 999 INR (431 USD) Do 12/256 GB Wydanie. Otwarta sprzedaż w Indiach ma rozpocząć się 9 kwietnia. Premiera Moonlight Pearl Edition odbędzie się 8 kwietnia o godzinie 19:00 czasu wschodniego.

READ  Subskrybenci wysadzają PlayStation Plus z nagraniem Sony w „New Low”

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *