Zarejestruj się już dziś w Space Café „Law Breakfast with Steven Freeland” 11 sierpnia 2022 r.

Space Café „Prawne śniadanie ze Stevenem Freelandem” Będzie analizować aktualne zagospodarowanie przestrzeni pod kątem prawnym. Będzie jednocześnie dyskutować i demistyfikacji prawa dla wszystkich.

W nadchodzącym Space Café „Law Breakfast with Steven Freeland” prowadzący: Stephen Freelandemerytowany profesor prawa międzynarodowego na Western Sydney University w Sydney oraz profesor nadzwyczajny na Bond University w Australii i współprowadzący Torsten KringingA obserwacja kosmiczna. Światowy Wydawca, serdecznie zapraszamy Annie Handmer A Christopher Johnson W chłodnej i przytulnej kawiarni w Waszyngtonie

Na chlebie, rogalikach, kawie i innych deserach omówimy wiele kwestii prawnych wynikających z codziennej działalności przestrzeni, w tym m.in.:

Annie i Christopher, oboje czołowi eksperci w dziedzinie prawa kosmicznego, podadzą również „jednym słowem”, aby opisać cuda prawa kosmicznego/kosmicznego – tradycji dla wszystkich gości na Śniadaniach Prawa Kosmicznej Kawiarni, i pomogą wyjaśnić złożone i czasami sprzeczne interesy w działalności lotniczej i przemysłowej.

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się ta dyskusja i dołączysz do nas 11 sierpnia o 12:30 CST. Jest wiele spraw do omówienia. Przynieś swoje ulubione śniadanie i wszelkie pytania, które możesz chcieć, abyśmy przeanalizowali.

Mamy nadzieję, że dołączysz do nas na śniadanie! Zobaczymy się później!

SpaceWatch.Globalny to europejski magazyn i portal cyfrowy dla osób zainteresowanych przestrzenią kosmiczną i długofalowym wpływem sektora kosmicznego.

to jest Space Café „Śniadanie Law ze Stephenem Freelandem” Odbędzie się on w języku angielskim 11 sierpnia 2022 r. o godzinie 12:30 CST.

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś.

Żeby się zarejestrować proszę kliknij tutaj

READ  Oto Tomb Raider pracujący nad GBA

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top