Zmaksymalizuj przestrzeń dyskową dzięki nowemu etui Tomtoc PadFolio na iPada [Video]

Jeśli szukasz idealnego etui podróżnego do swojego nowego iPada Pro, nie szukaj dalej Poduszka Tomtoc. Ta mega przenośna torba podróżna nie tylko chroni iPada, ale ma również wystarczająco sprytne miejsce do przechowywania wszystkich akcesoriów do iPada.

Tomtoc PadFolio jest dostępny w trzech wersjach. Model Lite jest niezwykle lekki i poręczny, a wersja Pro ma większą pojemność, aby pomieścić podstawowe akcesoria do iPada, takie jak Magic Keyboard lub Smart Keyboard Folio. Wreszcie dostępna jest wersja Plus, która zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić zewnętrzną klawiaturę Magic Keyboard i wiele innych akcesoriów.

Oczywiście tomtoc PadFolio wyróżnia się ochroną przed upadkiem i oferuje 360-stopniową ochronę wojskową, która może chronić zawartość przed przypadkowymi upadkami i uderzeniami. Wnętrze etui, w którym mieści się iPad, jest pokryte miękką w dotyku tkaniną chroniącą ekran, a także zabezpieczającym paskiem, który utrzymuje tablet na miejscu.

Film instruktażowy: etui tomtoc PadFolio na iPada

Chociaż PadFolio to świetny wybór dla nowych posiadaczy iPada Pro, działa dobrze z każdym tabletem o przekątnej od 9,7 do 11 cali. Oznacza to, że działa dobrze z podstawowymi iPadami, iPadem Air i tabletami firm innych niż Apple, takich jak Samsung i inne. Istnieją również wersje PadFolio dla większego 12,9-calowego iPada Pro.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *