Asus ulepsza swój telefon do gier ROG o szybszy procesor i kolorowy podświetlany ekran

Asus ROG Phone 5 ma dopiero pięć miesięcy, ale już otrzymuje aktualizację w połowie cyklu. Przywitaj się z telefonami ROG Phone 5s i 5s Pro, które wyglądają bardzo podobnie do oryginału. Dzieje się tak, ponieważ: oprócz lekkiego uderzenia z najnowszym chipsetem Snapdragon 888+ i nieznacznie poprawioną częstotliwością próbkowania 360 Hz na wyświetlaczach AMOLED 144 Hz, są one prawie takie same. 5s trzyma się ozdobnej grafiki rastrowej RGB z tyłu, a 5s Pro (powyżej) Ulepsza czarno-biały podświetlany ekran Od ROG 5 Ultimate po nowy kolorowy wyświetlacz OLED.

Poza tym telefony są prawie takie same, jak w ostatniej rundzie. Oznacza to 6,78-calowy ekran 1080p, z szybszym czasem reakcji 24 ms (spadek z 24,3), baterię 6000 mAh (podzieloną na dwie komory dla lepszego chłodzenia i równowagi) oraz potrójną konfigurację tylnej kamery. Jest podzielony na główny aparat o rozdzielczości 64 MP, 5 MP i 13 MP ultraszerokokątny, a także imponujący aparat przedni o rozdzielczości 24 MP. Inne gadżety to ekranowy czytnik linii papilarnych, gniazdo słuchawkowe, przednie głośniki stereo, wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy, ładowanie 65 W (bez łączności bezprzewodowej), dwa porty USB-C i wbudowane wyzwalacze dotykowe.

Tym razem ustawienia pamięci RAM i pamięci są nieco inne. Oba telefony mają oszałamiające 512 GB pamięci, ale ROG 5s Występuje w różnych smakach. Otrzymujesz kombinacje pamięci RAM i przestrzeni dyskowej od „tylko” 8 GB/128 GB do maksymalnie 18 GB/512 GB, dostępne w kolorze białym lub czarnym. (Mniejsza pamięć RAM i pamięć masowa znajdują się na stronie Asus, ale nie pojawiają się na liście przy uruchomieniu) ROG Phone 5s ProDzięki ulepszonemu tylnemu ekranowi jest dostępny tylko w pakiecie premium 18 GB/512 GB. Zawiera również AeroActive Cooler 5 z fizycznymi przyciskami wyzwalającymi w pudełku (oddzielny zakup 70 USD). Cooler, jak i reszta akcesoriów stworzonych dla ROG Phone 5, są kompatybilne z nowymi modelami.

READ  WhatsApp pozwala teraz ukryć zdjęcie profilowe i status „ostatnio widziano” przed określonymi osobami - TechCrunch

ROG Phone 5s Pro po lewej, 5s po prawej.

Asus Tajwan Mówi, że wersja ROG Phone 5s o pojemności 16 GB/256 GB będzie sprzedawana w cenie detalicznej 29 990 NTD (1077 USD), wersja 16 GB/512 GB będzie kosztować 33990 NTD, a ROg Phone 5s Pro w swojej jedynej konfiguracji będzie kosztować 37 990 NTD (~ 1365 USD). . ) po uruchomieniu 30 września. Otrzymasz zamówienia w przedsprzedaży Darmowa konsola do gier – Miły dotyk. Międzynarodowa sprzedaż serii ROG 5s nie została jeszcze ogłoszona.

ROG 5 to urządzenie potwora, przesuwając granice zarówno w konstrukcji telefonu do gier, jak i w kieszonkowych szwach. Ale jeśli oryginał nie przekonał Cię do zrzucenia więcej niż sporej sumy na swój bogaty sprzęt, wątpię, czy te małe ulepszenia pchną Cię poza próg.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *