Battlefield 2042 jest teraz jedną z najgorzej ocenianych gier Steam w historii • Eurogamer.net

„Problemy są nieskończone”.

Battlefield 2042 to obecnie jedna z najbardziej negatywnie ocenianych gier wszech czasów na Steam.

Spośród 31 000 recenzji znajdujących się obecnie w witrynie Valve, większość jest „w większości negatywna”. Mniej niż 10 000 daje strzelance EA „pozytywny” raport.

To nie tylko jedna z najgorszych gier w tej chwili – według Steam250. Sala Wstydu (przez Forbes), jest to jedna z dziesięciu najgorszych gier Początek, mając tylko GASP, Identity, Spacebase DF-9, Kinetic Void, Uriel’s Chasm, Flatout 3 i oczywiście wstydliwą drużynę e-Football 2022 Konami uzyskali niższy wynik.

Skarżył się „Niedopuszczalne uruchomienie gry AAA. Wstyd” Jeden Krótkie referencje.

„Grałem w każdą grę Battlefield na PC od czasu oryginalnego BF1942 i mogę śmiało powiedzieć, że jest to absolutnie najgorsza pozycja w tej serii” – dodał. w przeciwnym razie. „Problemy są nieskończone”.

DICE wydało jedną łatkę do Battlefield 2042 Przed jego wydaniem, aby rozwiązać krytyczne problemy, w przyszłym miesiącu zaplanowano dwie kolejne aktualizacje.

jak Martin Wspomniałem w zeszłym tygodniuBattlefield jest przyzwyczajony do odrobiny chaosu – w końcu jest rdzeniem serii, z szalonymi momentami w piaskownicy, które wyróżniają go na tle innych strzelanek – ale chaos w pierwszym weekendzie Battlefield 2042 na wolności był niezwykle frustrujący ”.

Napisał: „Od premiery Battlefield 2042 w piątek miałem trudne awarie, problemy z serwerem i całe noce, w których wszystko nie mogło działać”. „To kolejne pole bitwy, które rozpoczyna się w niefortunnym stanie, i właśnie tam z niefortunnym, haniebnym początkiem Battlefield 4. Z własnego doświadczenia na Xbox Series X jest znacznie gorzej.

„Wiele z tej frustracji wynika z odłożenia piątkowych wieczorów na nową strzelankę DICE tylko po to, by spędzić całą noc w obliczu uporczywego błędu danych, który był, jak mówimy, uporczywy – przez całą noc nie można było wziąć udziału w jednym meczu All-Out Warfare To esencja nowego doświadczenia w grze Battlefield, a tylko klasyczne mecze i zasady Portalu zapewniały zabawę”.

READ  Jak podłączyć Amazon Fire Stick do telewizora

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *