BlueStacks X, pierwsza na świecie usługa strumieniowania gier oparta na chmurze uruchomiona dla gier mobilnych

Bombaj: BlueStacks, największa platforma do gier na Androida na komputery PC, uruchomiła w piątek BlueStacks X (Beta), pierwszą na świecie usługę przesyłania strumieniowego gier w chmurze dla gier mobilnych. BlueStacks X jest dostępny na Windows 10 i 11, Mac, iOS, Android, Chromebook i Raspberry Pi. Jest to jedyna usługa gier w chmurze na rynku, która oferuje bezpłatne przesyłanie strumieniowe gier dla gier mobilnych na różne platformy i urządzenia. Garena Free Fire Max wprowadzony na rynek w Indiach; Sprawdź wymagania systemowe, rozmiar pliku i sposób pobierania.

„BlueStacks App Player niedawno przekroczył 1 miliard pobrań. BlueStacks X jest dla nas naturalnym kolejnym krokiem. Hybrydowa chmura to duży przełom technologiczny, który sprawia, że ​​uruchomienie usługi jest ekonomicznie wykonalne” – powiedział Rosen Sharma, dyrektor generalny BlueStacks Inc. oświadczenie.

BlueStacks X (Beta) jest oparty na technologii chmury hybrydowej, stworzonej we współpracy z now.gg, siostrzaną firmą BlueStacks. Chmura hybrydowa umożliwia chmurze odciążenie części komputera i wyświetlacza graficznego na punkty końcowe, co znacznie obniża koszty chmury i umożliwia użytkownikom korzystanie z bezpłatnej usługi.

Można to osiągnąć za pomocą natywnego klienta i przeglądarek zdolnych do wyświetlania oryginalnej grafiki. Firma stwierdziła, że ​​ta technologia działa transparentnie i nie wymaga żadnej integracji od twórców gier.

Dostęp do BlueStacks X można uzyskać za pośrednictwem przeglądarki mobilnej na iOS, Android, Windows 11, Mac, Chromebooki, a nawet niektóre inteligentne telewizory. Oryginalny klient BlueStacks X jest dostępny w systemie Windows 11, Windows 10 i wcześniejszych wersjach systemu Windows.

BlueStacks X może być również używany przez użytkowników BlueStacks App Player. BlueStacks X (Beta) ma już ponad 200 gier, a co tydzień dodawanych jest wiele nowych gier. Serwis oferuje duży wybór gier RPG i gier strategicznych z dodanymi z czasem innymi gatunkami.

READ  Wyciek Xiaomi Black Shark 5 wskazuje, że zbliża się drobna aktualizacja

(Powyższa historia pojawiła się po raz pierwszy na LastLY 1 października 2021 r. 15:35 IST. Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia, zaloguj się na naszej stronie internetowej ostatnio.pl).

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top