Disney przenosi programowanie Hotstar na ESPN+ i Hulu; Niezależna usługa Hotstar w USA do zachodu słońca 2022 r. — termin

Disney przenosi programowanie Hotstar na ESPN+ i Hulu;  Niezależna usługa Hotstar w USA do zachodu słońca 2022 r. — termin

Disney zmienił się pływ programowanie z gorąca gwiazda Zjednoczone państwo ESPN+ i dziurawyZwłaszcza indyjska Premier League krykiet Mecze Bollywood, filmy, tytuły telewizyjne i promocje Hotstar.

Firma poinformowała, że ​​w ramach zmian programowych zniknie obecny serwis streamingowy Hotstar US, prawdopodobnie pod koniec 2022 roku. 170 milionów ogólnie płacących klientów.

Od dzisiaj ESPN+ będzie służyć jako nowy dom transmisji krykieta na żywo w Stanach Zjednoczonych. ten IPL, którego 14. sezon został wstrzymany na początku tego roku z powodu wzrostu liczby infekcji Covid-19 w Indiach, ma zostać wznowiony 15 września i zakończony w połowie października. Ponad 30 meczów zostanie pokazanych w ESPN+. W 2022 roku wszystkie 62 mecze sezonu IPL będą transmitowane na żywo w ESPN+ od marca.

Chociaż krykiet jest nadal sportem niszowym w Stanach Zjednoczonych, przyciąga szeroką publiczność na całym świecie, szczególnie w Wielkiej Brytanii, Australii i Indiach.

Na Hulu, promocje Hotstar i tytuły Bollywood będą się zmieniać na platformie w regularnych odstępach czasu, z całkowitą liczbą odcinków i tytułów w tysiącach. Lista ofert specjalnych Hotstar zmierzających do Hulu obejmuje ImperiumI AryaI Sprawiedliwość karnaI Specjalne operacjei indyjskie adaptacje biurko I Dale Bishara. Ten ostatni to remake melodramatu nastolatków z 2014 roku Mamy pecha.

Disney+ będzie jedynym z trzech elementów pakietu Disneya, który przynajmniej na razie nie transmituje żadnych programów Hotstar w USA.

Hotstar, platforma streamingowa początkowo uruchomiona przez Star India, znalazła się pod kontrolą Disneya w ramach wartego 71,3 miliarda dolarów przejęcia aktywów 21st Century Fox. Disney wykorzystał aktywa Star na różne sposoby, aby osiągnąć swój cel, jakim jest 300-350 mln subskrybentów transmisji strumieniowej do 2024 r. Skonsolidował Disney+ jako tani dodatek dla subskrybentów Hotstar, zwiększając łączną liczbę subskrypcji Disney+, aczkolwiek przy niższych marżach. Firma stworzyła również Disney+ Hotstar i samodzielną usługę Star+, która właśnie rozszerzyła się na Amerykę Łacińską.

ESPN+ ostatnio podniósł cenę swojej subskrypcji do 7 USD miesięcznie. Podstawowy poziom Hulu z reklamami kosztuje 6 USD miesięcznie. Pakiet Disney, w tym Hulu, ESPN + i Disney +, kosztuje 14 USD miesięcznie za reklamy i 20 USD za wersję bez reklam. Ceny za ESPN+, Disney+ i pakiet Disney zostały podniesione w ostatnich miesiącach.

READ  Premiery Battlefield Mobile w otwartej becie w niektórych regionach

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *