Google rozpoczyna testowanie nowego ulepszenia Sklepu Play, które pozwala użytkownikom zobaczyć więcej informacji o aplikacji bez otwierania pełnego menu / Digital World

Wygoda to nazwa gry we współczesnym świecie technologii i jest to prawdopodobnie jeden z wielu powodów, dla których Google wyprzedza wiele innych.

W tej chwili gigant technologiczny jest zajęty testowaniem nowej funkcji dla użytkowników Androida w Sklepie Play. Oznacza to, że użytkownicy mogą zobaczyć więcej informacji o aplikacji bez konieczności otwierania całego menu.

Funkcja została ogłoszona wraz z szeregiem innych funkcji przeznaczonych dla programistów na tegorocznym I/O 2022. I chociaż wszyscy widzieliśmy, jak Google Play jest najlepszy w swojej grze, jeśli chodzi o dodawanie karuzeli zawierających szczegóły, takie jak nazwa, oceny i ikony, w łącznie trzech różnych aplikacjach. A teraz wygląda na to, że dzięki tej nowej aktualizacji nie będziesz już musiał przewijać wielu innych.

Jeśli chodzi o projekt w testach, nie możemy się doczekać przejścia do menu. Ale to nie znaczy, że nie przesuniesz w lewo, gdy chcesz zobaczyć więcej. Pamiętaj, że rozmiar symbolu się kurczy, a Google uwzględni szczegóły dostarczone przez dewelopera w postaci tekstu promocyjnego.

Tak więc, gdy tylko klikniesz strzałką, zobaczysz otwarty przegląd sieci. Innym interesującym punktem, o którym warto wspomnieć, jest to, jak wykorzystać nowe wizualne odnowienie w oparciu o ostatnią aktywność użytkowników, w tym treści, które sklep najlepiej dla Ciebie czuje jako rekomendacje.

Na razie nie znajdziesz go w zakładce Gry i książki. Jednak prawdopodobnie wkrótce zobaczysz go na karcie Filmy i telewizja, prawdopodobnie w przyszłym miesiącu.

Zmiana nie została zidentyfikowana jako ta, która była szeroko wdrożona, potwierdzili eksperci techniczni, którzy byli w stanie znaleźć ją tylko na jednym koncie Google.

Jeśli chcesz mieć nasz punkt widzenia, cóż, lista aplikacji wydaje się być mniej skoncentrowana na zapewnieniu podejścia wizualnego. Uważamy jednak, że jest to świetny dodatek do wyszukiwania w Google Play dla użytkowników, którzy nie muszą już tracić czasu na przeglądanie informacji o aplikacjach, które przeglądają.

READ  6 ekscytujących gier wideo zostanie wydanych w 2022 r., aby dodać do zakładek Twoją niezbędną listę odtwarzania

Należy zauważyć, że stary styl przeglądania będzie nadal używany, ponieważ firma nie ma zamiaru dokonywać przytłaczającej transformacji w tak krótkim czasie. Czy wspominaliśmy, jak przytłaczające może być?

H/T: 9do5Google.

Przeczytaj następujące: Google i Appstore odzwierciedlają niektóre z nowo wprowadzonych funkcji

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top