Infinite Reality, światowy lider w dziedzinie wciągających gier

Infinite Reality, światowy lider w dziedzinie wciągających gier

Wiodąca firma Virtual Experiences nabywa Ethereal Engine w ramach transakcji typu share-for-share, w ramach której Infinite Reality wyceniana jest na 2,5 miliarda dolarów, a Silnik Ethereal wyceniony na 75 milionów dolarów

Cały zespół Ethereal Engine, w tym kadra kierownicza wyższego szczebla i innowatorzy, Dołączył do nieskończonej rzeczywistości

Los Angeles, 12 lutego 2024 r. (GLOBE NEWSWIRE) — Nieskończona rzeczywistość („iR”), wiodący światowy dostawca najnowocześniejszych wirtualnych doświadczeń zasilanych sztuczną inteligencją, oraz Eteryczny silnik („Ethereal”), twórca kompleksowych frameworków do wciągających doświadczeń społecznościowych w Internecie, ogłosił dzisiaj, że obie firmy zakończyły przejęcie typu udział za udział, które wycenia Infinite Reality na 2,5 miliarda dolarów oraz Ethereal Engine za 75 milionów dolarów.

Ta najnowsza transakcja stanowi kolejny wielomiliardowy punkt odniesienia dla wyceny Infinite Reality po nawiązaniu partnerstwa i zamianie akcji w grudniu 2023 r. z Greenidge Generation Holdings (Nasdaq: GREE) oraz proponowanej transakcji publicznej w grudniu 2022 r. z Newbury Street Acquisition Corporation (NASDAQ: NASDAQ: NBST). .

Założona w 2020 roku przez ekspertów branżowych Liama ​​Brozę, Kyle’a Barana, Gerica Spegnera, Josha Fielda, Davida Gordona i Griffina Rowella, Ethereal Engine to najbardziej zaawansowany silnik internetowy 3D z otwartym rdzeniem, co czyni go nowym typem pretendenta do wydajnych, zastrzeżonych silników gier Włączone do budowania osobistego świata, umożliwiające użytkownikom „zbudowanie doświadczeń raz i granie w nie wszędzie”. Ethereal zoptymalizował swoje usługi projektowe pod kątem niezrównanych, niezależnych od urządzenia, wciągających doświadczeń biznesowych klasy korporacyjnej za pośrednictwem przeglądarki internetowej, a nie pobranego klienta.

Zbudowany na popularnych architekturach Javascript, Ethereal wykorzystuje kompleksowe platformy internetowe do tworzenia skalowalnej infrastruktury dla wielu graczy zarówno na potrzeby gier, jak i społecznościowych, wraz z dźwiękiem, wideo, wyrazistymi awatarami i niestandardowym edytorem wizualnym. Następnie można go wdrożyć i nawigować na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych, w tym na urządzeniach ubieralnych, takich jak Apple Vision Pro i Meta Quest 2. Obecni klienci Ethereal to T-Mobile, Johnson & Johnson, Ripple, LAX, Refactor Games i Arc Media.

READ  Były astronauta Japońskiej Agencji Badań Kosmicznych, dr Soichi Noguchi, dołącza do rady doradczej statku kosmicznego Voyager

Dzięki rozległemu doświadczeniu w projektowaniu i tworzeniu cyfrowych światów i przestrzeni wirtualnych z niezrównanymi interfejsami użytkownika, Ethereal jest w stanie bezproblemowo zintegrować się z istniejącą ofertą produktów Infinite Reality, umożliwiając markom większe zaangażowanie poprzez tworzenie treści, płatne media, marketing, budowanie relacji z klientami i osiąganie dochodów. I więcej.

W ramach transakcji spółki zaangażowane w giełdę akcji i Infinite Reality połączą wszystkie jednostki biznesowe, produkty technologiczne i pracowników Ethereal Engine.

„To przejęcie to kolejny krok na naszej drodze do zostania wiodącą, pionowo zintegrowaną firmą zajmującą się rozrywką wirtualną i doświadczeniami immersyjnymi” – powiedział John Acunto, dyrektor generalny Infinite Reality. „Jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem współpracy z imponującym zespołem liderów branży Ethereal Engine w celu integracji naszych stosów technologii oraz rozszerzenia naszej oferty produktów i usług. Zapewnienie najlepszego doświadczenia wymaga użycia najlepszych technologii, a to przejęcie stanowi naszą ciągłą doskonałość nie tylko w kwestiach technicznych możliwości, ale także w zespołach, które je tworzysz.Witajcie Liama, Kyle’a i cały zespół Ethereal Engine w Infinite Reality.

Liam Broza, dyrektor generalny Ethereal Engine, dodał: „Jesteśmy niezwykle podekscytowani ogłoszeniem tej umowy z Infinite Reality. Połączenie naszych połączonych zasobów tworzy niezrównanego lidera w dziedzinie wciągających doświadczeń internetowych. Łącząc wszechstronne możliwości naszych dwóch firm, nowa and Infinite Reality plasuje się na czele wirtualnych doświadczeń i ekonomii cyfrowej kreatywności.

Infinite Reality/Ethereal Engine pojawi się na ziemi podczas nadchodzącej konferencji South by Southwest® (SXSW) w marcu 2024 r., aby zaprezentować swój najnowszy produkt. Ta przestrzenna platforma internetowa obsługiwana przez Ethereal Engine to rozwiązanie niewymagające kodu, które umożliwia twórcom i markom niezależnie od możliwości technicznych tworzenie wciągających doświadczeń internetowych w ułamku czasu i za ułamek ceny.

O nieskończonej rzeczywistości
Infinite Reality („iR”) to innowacyjna firma zajmująca się technologią i rozrywką, specjalizująca się w tworzeniu najnowocześniejszych wrażeń immersyjnych zasilanych sztuczną inteligencją. Wciągające doświadczenia w podczerwieni dają markom i twórcom pełną kontrolę nad sposobem, w jaki rozpowszechniają treści, angażują odbiorców i promują swoją kreatywność, jednocześnie dając im własność swoich danych. Dzięki głębokiemu hollywoodzkiemu doświadczeniu produkcyjnemu iR opracowuje wciągające doświadczenia, które zwiększają wartość między markami, treściami i odbiorcami oraz na nowo definiują możliwości w połączonych środowiskach cyfrowych.

READ  Amerykańskie zakazy prowadzą do spadku o ponad 81% w dostawach telefonów Huawei w 2021 r.

O silniku Ethereal
Ethereal Engine pozwala każdemu tworzyć doświadczenia i gry bezpośrednio w przeglądarce internetowej, bez konieczności posiadania sklepów z aplikacjami lub opłat licencyjnych za silnik gier na wszystkich urządzeniach. Jest to z natury gra wieloosobowa z czatem głosowym, wideo i tekstowym, dzięki czemu twórcy mogą docierać do swoich odbiorców na zupełnie nowe sposoby. Najnowsza wersja ułatwia tworzenie wciągających wrażeń na Twoją skalę, od kreatywnych hobbystów po profesjonalistów w przedsiębiorstwach, dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak znaki AI i wideo wolumetryczne.

Kontakty inwestorskie i medialne:
Ashley De Simone, ICR
[email protected]

Bretta Melotta, ICR
[email protected]

Obraz towarzyszący temu ogłoszeniu jest dostępny pod adresem https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/f71ae61f-502a-4dbf-82bd-32d0231fc80d

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *