MotoGP™ świętuje 75 lat na Silverstone

MotoGP™ świętuje 75 lat na Silverstone

W 2024 roku MotoGP™ będzie obchodzić 75. rocznicę swojego istnienia, a uroczystości rozpoczną się podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii Monster Energy. Po raz pierwszy w 75-letniej historii tego sportu każdy motocykl i zawodnik będzie rywalizować na starcie w specjalnych, jednorazowych barwach na torze Silverstone – a wszystko to w stylu vintage.

Zainspirowani dowolnym rozdziałem w swojej wyjątkowej historii, 11 zespołów będzie rywalizować na starcie – w tym pięć fabryk – we własnej edycji specjalnej w barwach vintage. Co więcej, fani będą mogli zobaczyć każdy z nich zaprezentowany na żywo podczas specjalnego wydarzenia podczas rajdu z okazji Dnia Mistrzów w czwartek o 14:00 EST podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii.

Dzień Bohaterów 2023, Dwa koła dla życia

Dzień Bohaterów 2023, Dwa koła dla życia

Tam każdy rower w alei serwisowej zostanie zaprezentowany publiczności, gdzie każdy, jeśli posiada, będzie mógł bezpłatnie obejrzeć wydarzenie Dzień Bohaterów Czwartkowy bilet na wypas. Ta rewolucja w stylu retro będzie także transmitowana w telewizji, a specjalny godzinny program z okazji 75. rocznicy MotoGP™ zaprezentuje style i barwy każdego zespołu, zanim zapisze się historia, gdy wybiorą się na tor.

Nigdy wcześniej w MotoGP™ nie było wypuszczania każdego motocykla i zawodnika na starcie w specjalnych barwach podczas jednego weekendu, więc na Silverstone przejdzie do historii. A to dopiero początek, ponieważ wielu partnerów tego sportu przygotowuje się do przejścia na retro, począwszy od samochodu bezpieczeństwa BMW M po uroczystości na podium, wystawy pojazdów zabytkowych i nie tylko.

Dołącz do nas podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii Monster Energy w dniach 2–4 sierpnia, podczas gdy najbardziej ekscytujący sport na świecie powraca do akcji po wakacyjnej przerwie na drugą połowę historycznego sezonu, łącząc styl vintage z bardzo nowoczesnym spektaklem.

Two Wheels for Life to oficjalna organizacja charytatywna MotoGP™, zbierająca fundusze, aby zapewnić bezbronnym osobom w Malawi, Lesotho, Gambii i Nigerii dostęp do niezbędnej, ratującej życie opieki zdrowotnej, niezależnie od tego, jak daleko od ośrodka zdrowia mieszkają. Programy prowadzone lokalnie, we współpracy z organizacją partnerską Riders for Health, wykorzystują niezawodne systemy transportu, aby zapewnić pracownikom służby zdrowia dotarcie do społeczności wiejskich.

Dzień Mistrzów, organizowany co roku w czwartek przed Grand Prix Wielkiej Brytanii, jest sztandarowym wydarzeniem Two Wheels. Zawiera dzień pełen atrakcji, w tym słynny na całym świecie pokaz sceniczny i aukcję, w której bierze udział każdy kierowca MotoGP™ na starcie. Fani mogą także kupić specjalne bilety na Dzień Mistrzów, aby cieszyć się niezrównanym dostępem przez całe czwartkowe popołudnie. W 2024 r. będzie to obejmować możliwość obejrzenia wydarzenia specjalnego z okazji 75. rocznicy MotoGP™ i zobaczenia na żywo barw retro zaprezentowanych w alei serwisowej – więc Zdobądź swój bilet już teraz!

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *