Możesz zapłacić za umieszczenie wirtualnego domu na mapie Snapchata

Możesz zapłacić za umieszczenie wirtualnego domu na mapie Snapchata

Abonenci Snapchata Plus otrzymają… Nowa cecha Umożliwia zaprojektowanie wirtualnego domu do wyświetlenia na mapie Snap. Możesz zobaczyć swój dom w dowolnym momencie, odwiedzając mapę, podobnie jak każda osoba, której udostępnisz swoją lokalizację.

Opcje dostosowywania obejmują nudne chaty po luksusowe wielopiętrowe rezydencje i zamki. Zasadniczo pozwala pokazać swoją lokalizację w bardziej atrakcyjny sposób niż martwe, szare sześcienne struktury, które zwykle wypełniają mapę. W tej chwili nie ma nic więcej poza zapewnieniem członkom Snapchat Plus czegoś dodatkowego, co uzasadnia kolejną subskrypcję mediów społecznościowych w ich miesięcznym budżecie.

Ale może to zapowiedź czegoś ważniejszego? Wyobrażam sobie doświadczenie w stylu rzeczywistości rozszerzonej Pokemon GoAle to coś więcej Przejście dla zwierząt I Możesz wcielić się w projektanta wnętrz i zaprosić znajomych na szybkie wypróbowanie mebli lub szybką imprezę poglądową. (Może to i lepiej, że nie jestem odpowiedzialny za te decyzje.) W każdym razie jest to zabawniejszy sposób na pokazanie swojej zamożności niż niebieski znacznik wyboru.

Użytkownicy Snapchata Premium będą wkrótce mogli także zobaczyć swoje zwierzaki towarzyszące Bitmoji podczas pisania na czacie, a także będą mieli możliwość publikowania krótkich snapów, które wygasną w ciągu milisekund (nawet 0,10 sekundy). Wszyscy użytkownicy otrzymają „lustro”, które pozwoli Ci zobaczyć siebie korzystającego z aparatu do selfie w telefonie podczas dostosowywania Bitmoji. Pojawią się także nowe obiektywy AI, w tym takie, które na nowo wyobrażają Cię jako pięciolatka – co może okazać się przydatne dla kogoś, kto z jakiegoś niefortunnego powodu nie ma zdjęć siebie jako małego dziecka.

READ  Nowe zegarki Apple zostały zasugerowane w bazie danych Bluetooth, gdy zostaną uruchomione

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *