Urzędnik Meta twierdzi, że użytkownicy wkrótce będą mogli usunąć konto Threads

Urzędnik Meta twierdzi, że użytkownicy wkrótce będą mogli usunąć konto Threads

Wzrost liczby wątków na Instagramie był po prostu astronomiczny. Platformy Meta skorzystały z niezliczonych zmian zachodzących w Chociaż użytkownicy cieszą się tą nową platformą mediów społecznościowych, od początku niepokoi ich jeden konkretny problem – możliwość usuwania kont Threads. Od teraz, jeśli chcesz usunąć swoje konto Threads, będziesz musiał utracić również swoje konto na Instagramie. Aby rozwiązać ten problem, Meta obiecała udostępnić nową funkcję w grudniu, jednak nie chce, abyś opuszczał aplikację Threads.

Usuń funkcję konta tematycznego

Według Tech Cruncha raportMichel Prouty, dyrektor ds. prywatności produktów w Meta, powiedział, że pracują nad wprowadzeniem funkcji usuwania konta Threads, która będzie dostępna dla użytkowników w grudniu. Ze względu na powiązanie między kontami Threads i kontami na Instagramie użytkownicy skarżyli się, że nie mogli usunąć swojego konta w Threads, co Prouty przyznała, zauważając, że był to trudny proces, ale udało im się znaleźć rozwiązanie. „Technicznie rzecz biorąc, bardzo trudno było pozwolić na usunięcie oddzielnego konta w Threads bez jednoczesnego usunięcia całego konta na Instagramie z poziomu bramki” – powiedział. „Dlatego zwróciliśmy szczególną uwagę na to, aby użytkownik mógł nadal korzystać z prawa do usunięcia, dezaktywując konto, aby ukryć całą zawartość.” , ustaw je jako prywatne lub usuń poszczególne tematy.

Obecnie użytkownicy, którzy chcą usunąć swoje konto w Threads, mogą ustawić swoje konto jako prywatne tylko jako rozwiązanie tymczasowe. Problem ten zostanie jednak wkrótce rozwiązany, gdyż firma wprowadzi tę funkcję w grudniu.

Przeczytaj także: Szukasz smartfona? Aby sprawdzić wyszukiwarkę telefonu komórkowego

Nowa aplikacja Meta zyskała ogromną popularność podczas swojej lipcowej premiery, zdobywając w ciągu kilku dni 100 milionów użytkowników. Jednak to szaleństwo nie trwało długo, ponieważ po początkowym wzroście liczba aktywnych użytkowników aplikacji znacznie spadła. Aby ponownie przyciągnąć użytkowników, Threads wprowadziło różne funkcje, ale wydaje się, że nie działają. Meta chce również, aby użytkownicy pozostali w aplikacji, pracując nad funkcją usuwania.

READ  Satechi wprowadza na rynek podstawkę zasilającą z podwójną bezprzewodową ładowarką

inna rzecz! Jesteśmy teraz na kanałach WhatsApp! Śledź nas tam, aby nie przegapić żadnej aktualizacji ze świata technologii. Aby śledzić kanał HT Tech w WhatsApp, kliknij Tutaj Aby dołączyć teraz!

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *