Nowy wyciek Samsunga Galaxy S24 ujawnia inteligentne funkcje mogące konkurować z Pixelem 8 Pro

Nowy wyciek Samsunga Galaxy S24 ujawnia inteligentne funkcje mogące konkurować z Pixelem 8 Pro

Z nowego raportu wynika, że ​​nadchodzący Galaxy S24 firmy Samsung będzie wyposażony w nowe możliwości generatywnej sztucznej inteligencji, w tym funkcję zamiany tekstu na obraz.

Źródła, z którymi rozmawiałem SamMobile Koreańska firma rzekomo chce zmierzyć się z Pixelem 8 Google’a z wieloma nowymi funkcjami opartymi na sztucznej inteligencji. Obejmuje to narzędzie do przetwarzania tekstu na obraz, takie jak DALL-E 2 lub Stable Diffusion Open AI, ulepszone przesyłanie wiadomości tekstowych na tekst i być może inteligentniejszy chatbot Bixby. W raporcie twierdzi się również, że nowy telefon będzie miał funkcje „przeniesione bezpośrednio z ChatGPT i Google Bard”.

Jednak historia nie wyjaśnia, w jaki sposób te funkcje zostały skondensowane w przyjazne dla użytkownika doświadczenie dla właścicieli smartfonów.

Więcej z ForbesaApple „karze” użytkowników iPhone’a 15, wyłączając nową funkcję baterii w iOS

Google zintegrował i uprościł złożone operacje AI w niektórych zastrzeżonych aplikacjach na Pixel 8 i Pixel 8 Pro, z mieszanymi wynikami. Z drugiej strony, nowe narzędzie magicznej gumki w Zdjęciach Google utworzy pięć różnych wersji edytowanego zdjęcia i pozwoli wybrać najlepsze ujęcie, podobnie jak działa DALL-E 2. Funkcje komunikacyjne opierają się również na ulepszonych możliwościach Asystenta w zakresie przemawiać przekonująco do człowieka. Z drugiej strony funkcja AI Face Lock w Pixelu 8 ma trudności z prawidłowym działaniem przy słabym oświetleniu.

Jak wyglądałaby próba Samsunga wprowadzenia podobnych funkcji AI? Mogliśmy zobaczyć opcje tworzenia animowanych teł w celu konwersji tekstu na obraz lub ulepszoną wersję wewnętrznych narzędzi do rysowania Samsunga. Mogę sobie wyobrazić wersję aplikacji do rysowania Pen Up opartą na sztucznej inteligencji, w której aplikacja automatycznie uzupełnia lub ulepsza Twoje rysunki.

Inteligentniejszy Bixby może pomóc użytkownikom z łatwością poruszać się po nowym telefonie. Możesz na przykład ustawić rutynę przed snem, która zmienia ustawienia telefonu, za pomocą prostego monitu. Telefony Samsung są tak bogate w funkcje, że masz wrażenie, że potrzebujesz kwalifikacji zawodowych, aby w pełni zrozumieć wszystko, co potrafi telefon Galaxy. Wersja Bixby inspirowana ChatGPT może skondensować to wszystko i ułatwić użytkownikom maksymalne wykorzystanie możliwości smartfonów.

Będzie to możliwe dzięki nowym procesorom Samsung Exynos 2400, których jest więcej Skuteczny i mocny Jeśli chodzi o wydajność obliczeniową AI. Kluczowe będzie to, jak Samsung integruje nowe narzędzia AI i zwiększoną moc obliczeniową z codziennym użytkowaniem telefonu. Prosty dostęp do aplikacji chatbota nie zainteresuje ludzi w taki sam sposób, jak ulepszona aplikacja Zdjęcia Google.

Podobnie jak Google, Samsung może reklamować rzekomo nowe umiejętności sztucznej inteligencji Galaxy S24 jako wyróżniającą się funkcję urządzenia, ponieważ wycieki sprzętu były jak dotąd mniej ekscytujące. Według informatora Ice Universe, oprócz nowego chipsetu, S24 Ultra będzie wyposażony w tę samą baterię 5000 mAh i podobne wymiary we wszystkich trzech telefonach (S24, S24+ i S24 Ultra).

Wciąż dzielą nas trzy miesiące od potencjalnej daty ogłoszenia, więc jestem pewien, że Samsung będzie miał w zanadrzu kilka rewelacji zarezerwowanych na wydarzenie inauguracyjne, zwłaszcza w dziale aparatów, w którym koreańska firma będzie chciała konkurować z Google i Apple ostatnie skoki technologiczne.

Chodź za mną Facebook I Wątki.

Więcej w Forbesie

„Niesamowita” aktualizacja iOS 17.1 naprawiła problem z ekranem nowego iPhone’a 15

spłacać Dla mnie strona internetowa.

READ  Jeden z najdziwniejszych samochodów elektrycznych na świecie może zostać wprowadzony na rynek w Nowej Zelandii

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *