OnePlus wypuszcza Androida 12 z systemem OxygenOS 12 Open Beta 1 dla smartfonów OnePlus 9 i 9 Pro

OnePlus, chiński producent smartfonów, oficjalnie wydał aktualizację OxygenOS 12 UI beta 1 dla smartfonów z serii OnePlus 9. Firma opublikowała te informacje za pośrednictwem posta na forum społeczności. Obecnie tylko smartfony OnePlus 9 i 9 Pro kwalifikują się do nowej wersji OxygenOS 12. Inne smartfony OnePlus, takie jak Nord, Nord CE, Nord 2, 7 Series i 8 Series, wkrótce otrzymają tę samą wersję. OnePlus ogłasza połączenie OxygenOS i ColorOS w celu stworzenia lepszych produktów w 2022 roku.

Nowy OxygenOS 12 otrzymuje ulepszone ikony pulpitu z ulepszoną teksturą, nowym wyglądem oraz łączy światła i warstwy. Tryb ciemny obsługuje teraz trzy regulowane poziomy, aby zapewnić lepsze i bardziej spersonalizowane wrażenia użytkownika.

Nowy interfejs użytkownika dodał nowy OnePlus Scout na dostępie do półki, który umożliwia wyszukiwanie wielu treści na urządzeniu, nową kartę OnePlus Watch do łatwego monitorowania stanu zdrowia użytkownika.

Galeria umożliwia teraz przełączanie między różnymi układami za dotknięciem dwóch palców i poznanie najlepszej jakości zdjęć. Obsługuje również Work-Life Balance 2.0, który pozwala użytkownikom przełączać się między „trybem życia” a „trybem pracy” w oparciu o Wi-Fi, lokalizację i dokładny czas. Nowa wersja interfejsu użytkownika zawiera trzy różne opcje trybu ciemnego – Delikatny, Średni i Ulepszony. Ponadto najnowsza wersja OxygenOS 12 zawiera Games Toolbox 2.0, który zawiera filtry gier, FPS w oknie, ustawienia szybkości klatek i wiele innych.

(Powyższa historia pojawiła się po raz pierwszy w LastLY 5 października 2021 o godzinie 15:24 IST. Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia, zaloguj się na naszej stronie internetowej ostatnio.pl).

READ  Luminar AI otrzymuje dużą aktualizację, dodającą kompatybilność z Apple M1

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top