Oszałamiający telewizor LG C4 OLED jest teraz dostępny za 700 dolarów taniej przed Prime Day

Oszałamiający telewizor LG C4 OLED jest teraz dostępny za 700 dolarów taniej przed Prime Day

Chociaż Prime Day może być tuż za rogiem, nie ma potrzeby czekać, aby zaoszczędzić duże pieniądze na jednym z najgorętszych nowych telewizorów OLED roku 2024. Telewizor LG OLED C4 średniej klasy jest obecnie objęty dużą przeceną i jest jednym z najlepszych telewizorów OLED oferty. Widzieliśmy to do tej pory.

Przed Prime Day możesz zdobyć 77-calowy telewizor OLED LG C4 4K można kupić na Amazon za 2996 dolarów. To ponad 700 dolarów zniżki od pierwotnej ceny detalicznej wynoszącej 3699 dolarów. Chociaż LG C4 jest technicznie klasyfikowany jako telewizor OLED średniej klasy, jego wysoka cena sugeruje coś innego, ale przy tej obniżce jest to praktycznie okazja. Jeśli nie szukasz dużego telewizora do swojego pomieszczenia, masz szczęście: Amazon oferuje setki dolarów zniżki na wszystkie rozmiary ekranów LG C4. Poniżej znajdują się wszystkie oferty, które możesz obecnie uzyskać.

Aby uzyskać więcej sposobów na oszczędzanie, zapoznaj się z naszym zestawieniem najlepszych ofert telewizyjnych na 4 lipca.

Seria LG C4 od czasu swojej marcowej premiery wywołała spore zamieszanie. Z naszych praktycznych doświadczeń z telewizorami LG C4 OLED wynika, że ​​nasze ulubione filmy i programy z najlepszych serwisów streamingowych wyglądały na nowej serii C4 olśniewająco kolorowo i jasno.

Opierając się na swoim poprzedniku, zeszłorocznym C3, zawiera nowy procesor AI a9, który gwarantuje, że C4 może osiągnąć znaczną poprawę w zakresie skalowania i przetwarzania ruchu na pięknym panelu OLED. Dzięki niezrównanej jasności (przynajmniej w tym przedziale cenowym) może konkurować z niektórymi z najlepszych telewizorów QD-OLED, jakie widzieliśmy w zeszłym roku. Oprócz wyświetlacza OLED i zaawansowanego chipa, C4 jest również wyposażony w cztery wejścia HDMI 2.1 i częstotliwość odświeżania 144 Hz z opóźnieniem wejściowym 9,2 ms.

Zawiera także nową wersję systemu WebOS, która ułatwia personalizację telewizora, w tym nowy układ organizacyjny z szybkimi kartami zapewniającymi łatwy dostęp, a także sekcję Chatbot w Ustawieniach, która pomoże Ci odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania. Nie wspominając o poręcznym Game Booster firmy LG, który sprawia, że ​​gra staje się jeszcze bardziej wciągająca, ułatwiając utratę niezliczonych godzin w kolejnej rundzie Elden Ring: Shadow of the Erdtree.

READ  Infinix Note 10 Pro do przeglądu

Chociaż może być nieco droższy w porównaniu do zeszłorocznego modelu, LG C4 OLED nadal znajduje się w czołówce telewizorów OLED na rynku, szczególnie w tej obniżonej cenie.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *