Pixelworks zapewnia nowe wrażenia z gier mobilnych w „Diablo Immortal”, grze opracowanej wspólnie przez Blizzard Entertainment i NetEase.

Pixelworks zapewnia nowe wrażenia z gier mobilnych w „Diablo Immortal”, grze opracowanej wspólnie przez Blizzard Entertainment i NetEase.

Aktywuj 120 klatek na sekundę jednym kliknięciem, a rozgrywka z dużą liczbą klatek na sekundę, doskonałą klarownością i niskim zużyciem energii, zabiera konsumentów w wciągające przygody w świecie Diablo

Szanghaj, 10 kwietnia 2024 r /PRNewswire/ — Pixlorx, Inc. (NASDAQ: PXLW), dziś wiodący dostawca rozwiązań do przetwarzania wizualnego Diablo® Nieśmiertelny™gra mobilna opracowana wspólnie przez Blizzard Entertainment® NetEase, najnowsza gra integrująca pakiet SDK IRX Rendering Accelerator. Jako gra posiadająca certyfikat IRX, Diablo Nieśmiertelny Zapewnia wyjątkowe wrażenia wizualne przy 120 fps na sprzęcie z certyfikatem IRX przy niskim zużyciu energii, dzięki czemu gracze mobilni mogą cieszyć się bardziej wciągającymi przygodami w grach.

Diablo Nieśmiertelny Doskonale oddaje esencję uniwersum Diablo, dziedzicząc mroczny świat klasycznego stylu graficznego Diablo i jego wspaniały światopogląd. Ponieważ jest to nowa gra mobilna z serii Diablo, replikacja zawartości gry z wersji na komputery PC jest niezbędna, aby zapewnić graczom takie samo poczucie przebywania na smartfonie. Obejmuje to podstawowe elementy gry, takie jak realistyczne i imponujące sceny walki, przejrzyste i realistyczne lochy oraz trójwymiarowe modelowanie postaci. Wyświetlanie tego wszystkiego przy dużej liczbie klatek na sekundę i grafice o wysokiej rozdzielczości jest niezbędne do uzyskania w pełni wciągających wrażeń z gry, ale osiągnięcie tak wysokiego poziomu wydajności wizualnej stanowi poważne wyzwanie dla tradycyjnych możliwości renderowania obrazu w smartfonach.

Aby przezwyciężyć wąskie gardła nieodłącznie związane z platformami mobilnymi, w tym wydajność wyświetlania, temperaturę urządzenia i pojemność baterii, firma Pixelworks nawiązała współpracę z zespołem technicznym NetEase. Diablo Immortal do poprawy Podstawowe techniki przetwarzania wizualnego w grach mobilnych. W porównaniu z tradycyjnymi metodami wyświetlania, technologia akceleracji wyświetlania IRX nie tylko poprawia jakość grafiki HD 120 kl./s, ale także skutecznie kontroluje zużycie energii przez system. Gracze mogą definiować swoje doświadczenia za pośrednictwem interfejsów użytkownika gry. Dodatkową korzyścią wynikającą z technologii akceleracji renderowania IRX jest to, że programiści mogą elastycznie przydzielać zasoby renderujące w oparciu o zawartość gry, aby wiernie odzwierciedlać zamierzenia artystyczne gry na platformach mobilnych.

READ  Niektóre układy Intel Core ciągle się zawieszają, twórcy gier narzekają. • Log

„Jako pierwsza oficjalna gra mobilna znanego na całym świecie Diablo IP, Diablo Nieśmiertelny „Powinien spełnić oczekiwania wielu znanych graczy” – powiedział Jianheng Wang, dyrektor techniczny NetEase. Diablo Nieśmiertelny. „Na platformę mobilną we współpracy z Blizzard Entertainment stworzyliśmy nowe historie i gameplay. Mamy nadzieję, że gra mobilna odziedziczy cechy wizualne wersji na PC, przełamując jednocześnie ograniczenia wydajnościowe smartfonów, pozwalając graczom mobilnym zanurzyć się w się w grze. W rozgrywce „Całkowicie płynne wrażenia podobne do komputera PC. Współpraca z Pixelworks i technologią akceleracji wyświetlania IRX umożliwiła stworzenie gry mobilnej, która oferuje dokładniejsze i wydajniejsze ulepszenia wyświetlania wizualnego. Przy niższym zużyciu energii i większej liczbie klatek na sekundę szybkości i wciągającej grafiki, gracze mogą cieszyć się bardziej intensywnymi bitwami i wciągającą eksploracją.

Diablo Nieśmiertelny Stanowi nowy rozdział dla Diablo seria. „Bogata historia gry, wspaniałe efekty wizualne walki i oszałamiający styl graficzny ucieleśniają prawdziwe znaczenie gier wysokiej jakości” – powiedział Jun Fang, starszy menedżer ds. marketingu w Pixelworks. „Wrażenia graczy z gry mają kluczowe znaczenie dla utrzymania żywotności gier. Długotrwałe. Jako gra posiadająca certyfikat IRX, ulepszone efekty wizualne Diablo Nieśmiertelny Pozwoli użytkownikom w pełni zanurzyć się w świecie Diablo i przeżyć wyjątkowe wrażenia, składające się z płynnej i realistycznej grafiki.

Informacje o grach NetEase

NetEase Games, dział gier online firmy NetEase, Inc. (NASDAQ: NTES (HKEX: 9999), jest wiodącym światowym producentem i wydawcą gier wideo IP obejmujących różne gatunki i platformy. Portfolio deweloperskie i wydawnicze NetEase Games obejmuje takie tytuły jak Knives Out, Harry'ego Pottera: Magic Awakened, Naraka: Bladepoint oraz partnerstwo z głównymi markami rozrywkowymi, takimi jak Warner Bros. i Mojang AB (spółka zależna Microsoft). NetEase Games wspiera także rozwój swoich innowacyjnych, globalnych studiów w Kanada, Europa, Japonia I Zjednoczone państwo.

READ  Okulary Lenovo T1 to okulary, które wyświetlają ekran 1080p na twojej twarzy

O Pixlorxie

Pixelworks zapewnia wiodące w branży rozwiązania i technologie w zakresie tworzenia treści, dostarczania wideo i przetwarzania wyświetlania, umożliwiając wysoce autentyczne wrażenia wizualne z doskonałą jakością obrazu na wszystkich ekranach – od kina po smartfon i nie tylko. Firma ma ponad 20-letnią historię dostarczania innowacji w zakresie przetwarzania obrazu wiodącym dostawcom elektroniki użytkowej, profesjonalnych wyświetlaczy i usług strumieniowego przesyłania wideo. W lipiec 2023 rFirma Pixelworks ogłosiła swoje zupełnie nowe doświadczenie w grach IRX. Jako marka skierowana do użytkowników smartfonów, IRX opiera się na technologiach głębokiego przetwarzania obrazu i wyświetlania firmy Pixelworks w połączeniu z usługami dogłębnego dostrajania z myślą o grach. To połączenie wykorzystuje wiedzę Pixelworks w celu poprawy wydajności i jakości wyświetlania różnych gier mobilnych, zapewniając w ten sposób użytkownikom końcowym niezrównane wrażenia z gier mobilnych.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową firmy www.pixelworks.com.

Uwaga: Pixelworks, IRX i logo Pixelworks są znakami towarowymi firmy Pixelworks, Inc. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli.

ŹRÓDŁO Pixelworks, Inc.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *