Pokémon GO cofa się, zwiększa odległość PokeStop do poziomów epidemii

Fani Pokemon GO nie byli zachwyceni, gdy Niantic ogłosiło, że zmienia zwiększoną odległość interakcji z PokeStops i Gyms do 40 metrów, z 80 metrów.

Była to jedna z wielu zmian wprowadzonych przez Niantic w Pokemon GO podczas pandemii, roku, który okazał się najbardziej dochodowy dla gry od czasu jej premiery, ale było jasne, że spieszyli się, aby przywrócić grę tam, gdzie była gra. . Gra się głównie na zewnątrz i wchodzi w interakcję z ludźmi.

Ale fani potępili przesunięcie dystansu do tyłu, a Niantic ogłosił, że „grupa zadaniowa” zbada tę kwestię. Cóż, zespół zadaniowy wciąż musi przedstawić swoje wyniki 1 września, ale Niantic to zrobiło. Nie czekaj na wdrożenie W jednym z jego wniosków odległość do poziomu epidemii, 80 metrów, zostanie zwrócona na stałe.

Chodziło o to, aby naciskać i ciągnąć między Niantic a graczami. Niantic twierdziło, że chcą, aby Pokemon GO dotyczyło interakcji społecznych u podstaw, a to zachęcało do krótszego dystansu.

problemy? Niewiele było. W szczególności jasne jest, że żyjemy w epoce epidemii Nie To już koniec, a wysoce zaraźliwa odmiana delta COVID wciąż rozprzestrzenia się w miejscach takich jak Stany Zjednoczone, więc czas przerwy społecznej nie jest jeszcze tak zabawny.

Poza tym fani argumentowali, że jest to problem z dostępem u podstaw, ponieważ pozwalał graczom na interakcję z większą liczbą lokalizacji, jeśli mieli ograniczoną mobilność lub mieli niepokój społeczny. Powstrzymało również problemy, takie jak potencjalne wtargnięcie, jeśli można było wejść w interakcję z PokeStops z innej strony. Oznaczało to dla graczy mniej przejść przez ulice. Ogólnie rzecz biorąc, było wiele, wiele korzyści ze zwiększenia odległości nawet poza pandemią, w której powstał pomysł.

Nie wiemy, co zespół Niantic mógł wymyślić w swoich odkryciach i nie jestem do końca pewien, o jakich innych kwestiach myśleli. Być może 1 września dostarczy szczegółowego wyjaśnienia, dlaczego wprowadzili tę zmianę, ale byłbym zaskoczony, gdyby nie było to mniej więcej niż wszystko, co powiedziałem powyżej. Pytanie brzmi tak naprawdę, dlaczego pospieszyli z powrotem na pierwsze miejsce, ponieważ to po prostu nie brzmi jak dobry wybór.

Pokemon GO w większości doświadczył pandemii, kiedy mógł łatwo uszkodzić swoją bazę graczy. Ale to jest decyzja, której nikt tak naprawdę nie rozumiał i miło jest zobaczyć, jak jest odwrócona, nawet jeśli jechaliśmy krętą drogą, aby się tam dostać.

Chodź za mną na TwitterzeI youtubeI Portal społecznościowy Facebook I Instagram. Zapisz się do naszego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu treści, bułki Boga.

Odbierz moje powieści science fiction Seria Herokiller, I Trylogia ziemska, który też jest uruchomiony audiobook.

READ  Gemma Heeran przyciąga uwagę australijskich selekcjonerów swoim pierwszym zwycięstwem CDI w 2024 Palm Beach Derby

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *