Pokémon GO cofa się, zwiększa odległość PokeStop do poziomów epidemii

Fani Pokemon GO nie byli zachwyceni, gdy Niantic ogłosiło, że zmienia zwiększoną odległość interakcji z PokeStops i Gyms do 40 metrów, z 80 metrów.

Była to jedna z wielu zmian wprowadzonych przez Niantic w Pokemon GO podczas pandemii, roku, który okazał się najbardziej dochodowy dla gry od czasu jej premiery, ale było jasne, że spieszyli się, aby przywrócić grę tam, gdzie była gra. . Gra się głównie na zewnątrz i wchodzi w interakcję z ludźmi.

Ale fani potępili przesunięcie dystansu do tyłu, a Niantic ogłosił, że „grupa zadaniowa” zbada tę kwestię. Cóż, zespół zadaniowy wciąż musi przedstawić swoje wyniki 1 września, ale Niantic to zrobiło. Nie czekaj na wdrożenie W jednym z jego wniosków odległość do poziomu epidemii, 80 metrów, zostanie zwrócona na stałe.

Chodziło o to, aby naciskać i ciągnąć między Niantic a graczami. Niantic twierdziło, że chcą, aby Pokemon GO dotyczyło interakcji społecznych u podstaw, a to zachęcało do krótszego dystansu.

problemy? Niewiele było. W szczególności jasne jest, że żyjemy w epoce epidemii Nie To już koniec, a wysoce zaraźliwa odmiana delta COVID wciąż rozprzestrzenia się w miejscach takich jak Stany Zjednoczone, więc czas przerwy społecznej nie jest jeszcze tak zabawny.

Poza tym fani argumentowali, że jest to problem z dostępem u podstaw, ponieważ pozwalał graczom na interakcję z większą liczbą lokalizacji, jeśli mieli ograniczoną mobilność lub mieli niepokój społeczny. Powstrzymało również problemy, takie jak potencjalne wtargnięcie, jeśli można było wejść w interakcję z PokeStops z innej strony. Oznaczało to dla graczy mniej przejść przez ulice. Ogólnie rzecz biorąc, było wiele, wiele korzyści ze zwiększenia odległości nawet poza pandemią, w której powstał pomysł.

Nie wiemy, co zespół Niantic mógł wymyślić w swoich odkryciach i nie jestem do końca pewien, o jakich innych kwestiach myśleli. Być może 1 września dostarczy szczegółowego wyjaśnienia, dlaczego wprowadzili tę zmianę, ale byłbym zaskoczony, gdyby nie było to mniej więcej niż wszystko, co powiedziałem powyżej. Pytanie brzmi tak naprawdę, dlaczego pospieszyli z powrotem na pierwsze miejsce, ponieważ to po prostu nie brzmi jak dobry wybór.

Pokemon GO w większości doświadczył pandemii, kiedy mógł łatwo uszkodzić swoją bazę graczy. Ale to jest decyzja, której nikt tak naprawdę nie rozumiał i miło jest zobaczyć, jak jest odwrócona, nawet jeśli jechaliśmy krętą drogą, aby się tam dostać.

Chodź za mną na TwitterzeI youtubeI Portal społecznościowy Facebook I Instagram. Zapisz się do naszego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu treści, bułki Boga.

Odbierz moje powieści science fiction Seria Herokiller, I Trylogia ziemska, który też jest uruchomiony audiobook.

READ  Jak pobrać Minecraft Bedrock Beta 1.17.40.20

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top