Psychonauts 2 Poradnik kolekcjonerski Loboto’s Labyrinth: Wszystko do znalezienia na poziomie 1

Podobnie jak w pierwowzorze, Psychonauts 2 jest pełne przedmiotów kolekcjonerskich ukrytych w wielu miejscach – zarówno w świecie rzeczywistym, jak i w umysłach bohaterów. Ujawnienie ich wszystkich pomoże ci szybciej podnieść poziom Raza, zdobyć nowe moce i dowiedzieć się więcej o każdej z osób, które poznasz. Ale znalezienie wszystkiego ukrytego w głębi duszy może być trudne.

Przeszukaliśmy każdy płat i kołek w Psychonauts 2, aby odkryć wszystko, co jest ukryte w grze, aby ułatwić odkrycie. Poniższy przewodnik przeprowadzi Cię przez pierwszy poziom gry, Labirynt Loboto, aby pomóc Ci odkryć wszystko, co kryje się w umyśle doktora Loboto.

Czekaj na więcej relacji i poradników dotyczących Psychonauts 2 i nie zapomnij zapoznać się z naszą recenzją Psychonauts 2.

Kolekcje Labiryntu Loboto

  • bryłki mądrości: 2
  • schowki na pamięć: 2
  • bagaż emocjonalnyPudełko na kapelusze, pudełko do gotowania na parze, torba na garnitur, portfel
  • produkcja: 80

Duża część Labiryntu Loboto to samouczek dla reszty Psychonauts 2, w którym twoja siła powoli odblokowuje się wraz z postępem poziomu. Te moce zwykle pozwalają ci uzyskać dostęp do pobliskich przedmiotów kolekcjonerskich, więc pamiętaj, że być może będziesz musiał nieco się cofnąć, aby zdobyć wszystko, czego potrzebujesz. Każdy przedmiot kolekcjonerski oznaczamy tak, jak pojawia się w trakcie poziomu, ale niektóre będą wymagały późniejszego powrotu na scenę.

skarbiec pamięci: Znajdź pierwszą grupę na lewo od pierwszego zdjęcia Lubuto, które znajdziesz, tak jak wchodzisz do biura centralnego po tym, jak za nim podążasz.

Emocjonalna torba na bagaż: W tym samym pomieszczeniu możesz znaleźć niebieską torbę podróżną na małym stoliku na prawo od drzwi dentystycznych, gdzie stoi trener. Aby otworzyć torbę, będziesz potrzebować karty – znajdź plik worek marynarski W pobliżu biurek po prawej stronie, patrząc w stronę drzwi dentystycznych.

READ  Ujawniono zwiastun „Skyrim Anniversary Edition”

Emocjonalna zawieszka bagażowa Hatbox: Następnie wejdziesz do sali konferencyjnej, w której pośrodku znajduje się długi, kręty stół. ten Znak Hatbox obok niego. Pudełko na kapelusze znajdziesz w dalszej części poziomu.

Emocjonalna torba na bagaż: Nie możesz wejść do tego pokoju za pierwszym razem, gdy wejdziesz do sali konferencyjnej, ale prawdopodobnie to usłyszysz. Ukryty jest za plakatem na lewej ścianie. Aby wypalić naklejkę, potrzebujesz Pyrokinezy, ale otrzymasz ją dopiero w dalszej części poziomu. ten karta torby Istnieje również później, więc musisz ponownie uruchomić poziom, aby go odblokować.

Emocjonalna przywieszka bagażowa statku: Z przodu znajduje się przestrzeń dentystyczna, w której będziesz musiał przeskakiwać między lusterkami dentystycznymi, które działają jak platformy. ten znak bagażnika parowca Na odległej platformie, do której nie możesz dotrzeć, za zlewem, z którego wychodzisz. Aby się do niego dostać, potrzebujesz mocy Mental Connection PSI, co oznacza, że ​​będziesz musiał później wrócić do tego poziomu.

blok mądrości: Dalej wejdziesz do pokoju tematycznego w koszu. Znajdź zamek dentystyczny, który skrywa blok mądrości – użyj telekinezy, aby otworzyć zamek.

Bagaż emocjonalny Hatbox: Kontynuuj postęp, aż przepalisz plakat na ścianie, aby odsłonić ścieżkę do przodu. Mijaj kałuże wody (mam nadzieję, że to woda), aż będziesz prawie przy ostatnich kałużach. Skopiuj obraz Loboto na lewej ścianie przed ostatnim stawem, aby odsłonić stojące za nim pudełko na kapelusze.

Emocjonalna torba na bagaż: Poruszaj się, aż trafisz w wąwóz innym kanałem, ten kanał jest pełen zębów, które toną, gdy przeskakujesz z jednego na drugi. Na końcu korytarza znajduje się pomieszczenie, w którym po bokach znajdują się półki na książki, a pośrodku czeka duży portret doktora Lubuto. Nie nagrywaj jeszcze — najpierw znajdź plik torba z pieniędzmi Górna półka po lewej stronie. Nie będziesz mógł go jeszcze otworzyć, tak jak plik tag portfela Znajduje się dalej na tym poziomie, co wymaga cofnięcia się po raz drugi na ten poziom. Nagraj obraz, aby kontynuować.

READ  Google Pixel Launcher pozwoli Ci wybrać domyślną wyszukiwarkę

skarbiec pamięci: To wymaga nowej mocy, której nie zdobędziesz po raz pierwszy: połączenia mentalnego. Po wejściu spiralnymi schodami do wieży szukaj Skarbca Pamięci w rejonie azylu.

Emocjonalny parowiec bagażnika: Ta sama platforma, na której znajduje się Skarbiec Pamięci w sekcji Azyl poziomu, ma również plik parowiec bagażnika. Będziesz potrzebować Mental Connection, aby uzyskać dostęp do obu, więc nie martw się tym za pierwszym razem.

GameSpot może zarabiać prowizję od ofert detalicznych.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *