Samsung W22 5G oficjalnie zapowiedziany w Chinach

Seria W Samsunga nigdy nie wyszła poza Chiny, a były to telefony z klapką z tablicami rejestracyjnymi, które zapewniały również pełną funkcjonalność smartfonów. Najnowszy Samsung W22 5G to zindywidualizowana wersja Galaxy Z Fold3 5G przeznaczona dla chińskich odbiorców. We współpracy z China Telecom Samsung stworzył wysokiej klasy wersję Z Fold3 16 GB + 256 GB za 16 999 CNY (~ 2645 USD).

W materiałach promocyjnych Samsung szczyci się kunsztem wykonania W22 5G i jego eleganckim designem. Posiada również złoty grzbiet wytłoczony w fantomowej czerni. Logo „Serce do Świata” zostało umieszczone w tym samym złotym kolorze kręgosłupa.

Samsung W22 5G oficjalnie zapowiedziany w Chinach

Serce dla Świata demonstruje duchową sferę i determinację, aby pomóc światu. Dynamiczne światło i cień z bliska są wykorzystywane do stworzenia majestatycznej i wysokiej jakości tekstury, a zmieniające się logo „serca świata” ma trójwymiarowe i wykwintne efekty wizualne pod różnymi kątami, podkreślając głęboką akumulację marki .
Na papierze W22 5G pasuje do już dostępnego na rynku Galaxy Z Fold3 5G, z obsługą rysika S Pen. Chińskie smartfony nie zawierają usług Google Mobile i są fabrycznie wyposażone w aplikacje specyficzne dla regionu. Nierozsądnym byłoby importowanie W22 5G do użytku na rynkach zachodnich, gdzie pasma komórkowe mogą być niekompatybilne.

Źródło

READ  Redmi K50 Pro + prawdopodobnie będzie wyposażony w ekran 120 Hz, główny aparat 108 MP: zgłoś

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top