Wskazówki, spinogramy i odpowiedzi z „New York Timesa” z czwartku, 13 czerwca

Wskazówki, spinogramy i odpowiedzi z „New York Timesa” z czwartku, 13 czerwca

Szukasz wskazówek, wykresów i odpowiedzi na Wednesday Strands? Znajdziesz je tutaj:

ForbesaWskazówki, spinogramy i odpowiedzi z „New York Timesa” ze środy, 12 czerwca

To jest jedno z najtrudniejszych Gałęzie To, co robię odkąd zacząłem grać, nie oznacza, że ​​gra jest w tym momencie za stara. Mówię poważnie, byłem ignorantem.

Jak grać w wybrzeża

Wydana przez New York Times Strands to gra oparta na klasycznym wyszukiwaniu słów. Gra jest obecnie w fazie beta, co oznacza, że ​​będzie kontynuowana tylko wtedy, gdy codziennie będzie w nią grać wystarczająca liczba osób.

Dostępna jest nowa gra Strands, w którą możesz grać codziennie. Gra wyświetli siatkę liter o wymiarach sześć na osiem. Celem jest znalezienie grupy słów, które mają ze sobą coś wspólnego, dzięki czemu będziesz miał pojęcie, jaki jest ten temat. Gdy znajdziesz słowo tematyczne, pozostanie ono podświetlone na niebiesko.

Będziesz także musiał znaleźć specjalne słowo zwane spangramem. Dzięki temu dowiesz się, co te słowa mają ze sobą wspólnego. Spanggram łączy dwie przeciwne strony planszy. Chociaż słowa tematyczne nie byłyby odpowiednią nazwą, SPANgram może nią być. Gdy znajdziesz wykres rozszerzenia, będzie on nadal podświetlony na żółto.

Bądź ostrożny: musisz być na palcach.

„Niektóre tematy to wyrażenia, które należy wypełnić. Mogą to być także etapy procesu, elementy należące do tej samej kategorii, synonimy lub homofony” – zauważa The New York Times. „Tak samo jak zmieniasz stopień trudności poziom układanki Wordle w ciągu tygodnia, [Wordle and Strands editor Tracy] Bennett planuje od czasu do czasu rzucić Strandsowi podkręconą piłkę.

Jaka jest dzisiejsza wskazówka dotycząca gwintowania?

Idź wolno. Oficjalną podpowiedź do zagadki znajdziesz poniżej, a potem podam drugą podpowiedź, która pomoże ci jeszcze bardziej.

Oficjalna wskazówka tematyczna dzisiejszej łamigłówki Strand to…

Przed nami dobre czasy

Moja własna wskazówka jest taka

To samo słowo

Tak, zobaczysz, to dziwne.

Jakie są odpowiedzi na dzisiejsze gałęzie?

Pojawiają się spoilery. Poniżej znajdują się odpowiedzi, zaczynając od zarysu, a następnie przechodząc do pełnej listy wszystkich światów puzzli. Może to być również słowo, które powinieneś sprawdzić samodzielnie, jeśli jeszcze nie wiesz, co to jest.

Po imprezie

Oto jak to wygląda na płytce:

Oto reszta odpowiedzi

  • łamacz
  • przychylność
  • łódź
  • skorumpowany
  • Serdeczny
  • zwierzę

Tak, więc rozumiesz, prawda? Słowo „impreza” jest kojarzone ze wszystkimi tymi rzeczami, takimi jak impreza CRASHER, impreza ANIMAL i impreza HEARTY. Czekać na huczną imprezę? Co do cholery?

Wymagało to prawdopodobnie największej liczby wskazówek, jakich kiedykolwiek użyłem w basenie, ponieważ nie miałem pojęcia o powiązaniu aż do około pięciu słów, wskazówka była bezużyteczna i nie zrozumiałem tego teraz, dopóki nie było za późno.

Dzisiaj jest naprawdę ciężko i mam nadzieję, że z moją pomocą sobie z tym poradzicie.

Chodź za mną Na Twitterze, Wątki, youtube, I Instagrama.

Sięgnij po moje powieści science fiction Seria zabójców bohaterów I Trylogia Ziemi.

READ  Bezpłatne dane do druku 3D zwiększają analizę części i pewność

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *